JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.11.2016


Petrovich Neustadter Debi Maçı Adına Açıklamalarda Bulundu

806x378-umarim-galatasaraya-gol-atarim-1478791390023

Derbi maçına son maçlar kala oyunculardan karşılıklı olarak açıklamalar gelmeye devam ediyor. Şimdi açıklama yapan isim ise Galatasaray‘ın Schalke‘den de yakından bir şekil de tanıdığı Petrovich Neustadter oldu. Güçlü defans oyuncusuna, Schalke maçı içerisinde gol atması hatırlatılırken, Fenerbahçe forması ile Galatasaray’a mücadele etmenin çok daha farklı bir duygu olduğunu, gol atmak istediğini belirtti…

Yaklaşan derbi adına açıklama yapan Petrovich Neustadter, Galatasaray karşısında gol bulmak istediğini ve de sahadan takım olarak galip bir şekil de ayrılmak istediğini söyledi.

Fenerbahçe adına da açıklamalar da bulunan Petrovich Neustadter, Fenerbahçe’nin büyüklüğünden bahsetti ancak aynı zaman da taraftarların da her güçlü takım da olduğu gibi elzem noktalardan birisi olduğunu ihtiva etti: ”Fenerbahçe‘nin gücünü herkes ve de hepimiz biliyoruz. Son zamanlar da inanılmaz skorlar ile rakiplerimizi ezmeyi başardık ve de Manchester United karşısında zirveye kadar çıktık. Galatasaray maçına takım olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum. Son derece güçlü bir takımız ancak şunu da belirtmem gerekir ki taraftarlarımıza da ihtiyacımız var, onlar bizim her şeyimiz. Bir takımın olmazsa olmazı noktalardan bir tanesi kesinlikle taraftarlardır, kulüp ile taraftar arasında küslük olmaz.”.

”Bu maçın mahiyeti her iki takım için de son derece önem arz etse de, Fenerbahçe ekibi olarak bizler maça daha hazır olduğumuzu ve de maçı daha çok istediğimizi söyleyebiliriz. Tahmin yapmam gerekirse, bu maç yılın maçı olacak. İki takımın da güçleri birbirlerine son derece denk. Özellikle Fenerbahçe’nin son dönemler de daha yüksek performanslar sergilemesini mercek altına alacak olursak, Fenerbahçe derbi maçından galibiyet ile ayrılacaktır. Umarım maç günü her şey istediğimiz gibi gider ve de sahadan galip olarak ayrılan taraf biz oluruz.”.

Takım da eksiklerin olduğunu belirten ve de kart cezalıları arasında yer alan önemli oyuncuların da maalesef maçta performans gösteremeyeceğini dile getiren savunma oyuncusu: ”Maçta Mehmet Topal gibi önemli oyuncularımız performans gösteremeyecek. Kart cezalı olmalarından dolayı bu gibi oyuncuların kadro da yer alamaması çok üzücü. Ancak bu isimlerin yedek isimleri olarak her zaman dinamik oyuncular hazır bir şekil de oyuna girmeye hazırlar. Bu maçın önemi her konu da bizlere ders olacak. En önemli derslerden bir tanesi de performans gösterecek olan yeni oyuncuların da takım adına son derece önemli oldukları olacak.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose