JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-10.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-10.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-10.11.2016


PFDK’dan Beşiktaş’a Ceza

806x378-pfdk-besiktas-ve-trabzonspora-ceza-yagdirdi-1478784373247

Beşiktaş ve Trabzonspor maçından sonra PFDK, her iki takıma da ceza yağdırdı…

PFDK, Trabzonspor-Beşiktaş maçından hemen sonra, gerekli gördüğü nedenler ile birlikte her iki takıma da cezalar yağdırdı. Cezaların odak noktası, tribün odaklı oldu. Siyah Beyazlı ekibin tribününe bir sonra ki maç yasak…

Albayrak: ”Uyuyan Devi Uyandırdık”

806x378-besiktas-kulubu-yonetim-kurulu-sozcusu-albayrak-uyuyan-devi-uyandirdik-1478782737028

Beşiktaş basın sözcüsü Albayrak, Beşiktaş adına yapmayı hedefledikleri çalışmaları sonun da artık hayata geçirdiklerini ve böylelikle takımın daha güçlü bir hale geldiğini bildirdi…

Beşiktaş sözcüsü Albayrak, görevden önce vaat ettiği projeleri hayata geçirerek, istedikleri çizgiyi yakaladıklarını ve bu konuda da son derece başarılı olduklarını dile getirdi.

Basın mensuplarının sorularına yanıt veren Albayrak: ”Uyuyan devi artık uyandırdık. Uzun zamandır sadece söz de olan projelere hayat verdik ve de takımın daha güçlü olmasına gayret ettik. Bizler istedik ve de sonun da başardık, yaptık.”.

Sezon arası transfer döneminin açılması ile takıma yeni isimlerin ilave edileceğini belirten Albayrak, transfer dönemini iyi değerlendireceklerini belirtti.

Takım içerisinde beklenmedik sakatlıkların oluşmasından doğan eksiklikleri gören, buraların onarımlarını en yakın zaman da yapacaklarını dillendiren Albayrak bir de stoper istediklerini ihtiva etti.

 Kerim Frei İçin Yeni Karar

310x219-besiktastan-flas-kerim-frei-karari-1478768142308

Beşiktaş’ta Kerim Frei adına yeni yol haritası belirlendi…

2013 yılı transfer listesi içerisinde yerini alan Kerim Frei, büyük umutlar ile takıma getirilmişti fakat kendisinden beklentilerin yarısını dahi takım içerisinde gösteremedi. Durum böyle olunca, gerekli imkanları değerlendiremeyen Kerim Frei adına önemli bir karar alındı. Oyuncu için takım da farklı bir yol haritası çizilecek.

Satışa çıkaracakları günü hesaba katan siyah beyazlı ekip, forma şansı konusunda son derece kıt bir şekil de bekleyen oyuncu adına akıllıca bir karar alarak, kiralama yönetimini deneyecek. Kiralamada ki temel amaç ise tabiki de oyuncunun değerinin düşmemesi ve de satılacağı gün de değerinin altında bir paraya elden çıkmaması.

Şimdilik sadece Şenol Güneş’in tasarı olan bu durum daha sonradan Kerim Frei’ye ve de ailesine kadar ulaştırılacak. Eğer ailesi ve de takım kabul ederse, Kerim Frei adına sürekli oynayabileceği bir takım aranacak.

Gelecek sezon Kerim Frei‘nin takıma daha form da dönmesini isteyen Beşiktaş ekibinin ilk tercihleri Türk takımları olacak.

Başakşehir, Kerim Frei’yi kadrosuna eklemeyi istediklerini belirtirken, Beşiktaş’ta bu duruma son derece sıcak baktı ve de Başakşehir‘i transfer için uygun gördü.

Oyuncu için asıl karar ilerleyen zamanlar da daha net bir şekil de verilecek ve de gündem de kendisine yer alacak. Güncellemeler olduğu takdir de sizler ile paylaşacağız.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-10.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose