JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-11.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-11.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-11.10.2016


Fenerbahçe’nin Korktuğu Başına Geldi!

806x378-lensin-adalesinde-kismi-yirtik-tespit-edildi-1478810105165

Fenerbahçe’nin korktuğu başına geldi: Lens milli takım maçında sakatlandı…

Sarı lacivertli ekibin en form da ve de en göz de oyuncularından bir tanesi olan Hollandalı yıldız Lens için kötü haber: Belçika karşısında mücadele eden ve Hollanda safında yer alan Lens, maç içerisinde aldığı darbe sonrasında sahayı terk etmek zorunda kalmıştı. Maçtan ayrılan Lens‘e hemen ilk müdahale yapılırken yıldız oyuncunun sol bacağının üst arka adalesinde kısmi yırtık tespit edildi.

Sarı Laciverli ekibin adına yapılan açıklamanın hemen ardından, Hollanda’nın Lüksemburg ile olan mücadele kadrosundan Lens’in adı silindi. Bunun üzerine oyuncunun da Türkiye’ye dönebileceği bildirildi ve Lens Hollanda’dan ayrıldı.

Henüz net olarak bir şey söylemek erken olsa da, Lens’in tedavi süreci burada da devam ediyor. Oyuncunun hemen iyileşmesi için her türlü desteklerin verileceği bildirilirken, bir an önce iyileşmesi de genel temenniler arasında yer aldı.

Diğer taraftan derbi maçında Lens‘in saha da olup olmayacağı konusunda net bir bilgi yok.

Fernandao: ”Hazırım!”

806x378-fenerbahceli-fernandaodan-advocaata-mesaj-1478800672080

Brezilya kökenli santrafor Fernandao, Dick Advocaat‘tan şans istedi ve ”Hocamız beni oyuna dahil etmek isterse ben hazırım!” şeklinde olan mesajı ile sinyalini verdi…

Derbi maçına geri sayımlar başladı. Artık her bir isim tarafından bir açıklama, derbi maçına hazırlanma sinyalleri geliyor. Fenerbahçe cephesinde yer alan Brezilya asıllı Fernandao da, derbi maçını merak ile bekleyen ve heyecanlı olan isimler arasında  yer alıyor.  Fernandao, Dick Advocaat’tan forma şansı istiyor ve de derbi maçında saha da olmak istiyor.

FB TV‘ye özel açıklamalar da bulunan golcü isim, derbi maçının zor bir mücadele olacağını fakat takım olarak da başarılı bir şekil de sahadan ayrılacaklarını, bunun için de oldukça fazla emek verdiklerini ihtiva etti.

Futbolseverlerin iki büyük takımın mücadelesine tanıklık edeceğini belirten Fernandao: ”Türk futbolunun en büyük maçı olan Galatasaray-Fenerbahçe maçını merakla bekleyen futbolseverler, harika bir maç izleyecekler. Takım olarak da eşit güçler de olan iki takımın yeşil saha da mücadelesine tanık olacaklar. Takım olarak çok iyi emekler verdik ve maç içerisinde de bu emeklerin karşılığını alacağımızı düşünüyorum. Sakatlık sürecimden sonra artık takım ile de çalışmaya başladım. Kısa süreli olan bu ayrılık beni formdan biraz uzaklaştırdı. Daha fazla çalışarak diğer takım arkadaşlarımın seviyesine yeniden yükselmeye çalışacağım. Kısa bir süre içerisinde bunu başaracağıma inanıyorum ve de hocamın bana şans vermesi takdirinde elimden gelenin de en iyisini yapabileceğimi biliyorum.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-11.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose