JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-11.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-11.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-11.10.2016


Riekerink’dan Kazandıracak Derbi Planı 

2_d

Derbi yaklaşıyor. Her iki tarafta takım olarak derbi maçının hesabını yapmaya ve de tefekkür ederek kendi rollerini üstlenmeye hazırlanıyorlar. Elbette saha da mücadele edecek olan oyuncuların dışarısında bir de saha kenarında yer alan teknik direktörler de kendi araların da bir mücadele içinde olacak. Jan Olde Riekerink de bunun farkında olan isim olurken, derbi maçının teori planlamalarını da yapmaya başladı…

Analizleri ile ünlü olan Jan Olde Riekerink üst üste alınan mağlubiyetlerden sonra koltuğunun sallandığını biraz da olsa anladı. Şimdi ise bu durumu noktalamak isteyen Hollanda asıllı teknik adam, önlerin de yer alan derbi maçının teori hesaplamalarını yapmaya başladı. Jan Olde Riekerink, planlarımı ile birlikte Fenerbahçe’yi çürütmek istiyor. Başarılı teknik adamın düşüncesine göre Fenerbahçe maçında Galatasaray’ın üstünlüğünü sağlayacak olan en büyük etmen orta sahanın güçlü ve daha kalabalık olması. Galatasaray derbi maçında daha kalabalık bir orta saha pozisyonu ile saha da yer alacak.

Jan Olde Riekerink‘in hesaplamalarına göre ise kadro da Tolga Ciğerci, Selçuk ve de Hollanda asıllı De Jong birlikte kadro da mücadele edecekler. Bu üçlüyü detekleyecek olan kanat oyuncuları ise Sneijder ve de Bruma olacak. İleri de yer alacak olan tek forvet ise Eren Derdiyok olarak belirlenecek. Son dönemler de dikkatleri üzerine toplayarak futbolu ile göz dolduran Podolski ise yedekte bekleyecek isimler arasında yer alacak ve Hollandalı çalıştırıcının şimdilik başka bir planı yok.

Emre Çolak’dan Galatasaray’a Hukuk Savaşı!

806x378-emre-colaktan-galatasaraya-sok-icra-1478853275391

Dursun Özbek tarafından takımdan gönderilen Emre Çolak ile Galatasaray arasında hukuk mücadelesi başladı: Emre Çolak Galatasaray’dan alamadığı para nedeni ile hukuki mücadeleyi tercih etti…

Hukuksal yöntem ile birlikte 1 Milyon Euro değerinde bir geliri bu şekil de takımdan aldığı iddia edilen Emre Çolak, La Liga‘nın yolunu tuttuğu sıralar da Galatasaray’ın kendisine vermediği bu parayı hukuki yol ile almak istediği ortaya çıktı.

Geçen sezon Özbek yönetimi tarafından kalan paranın ödeneceği ile ilgili senetler oyuncuya verilse de, kendisine herhangi bir ödeme yapılmadığı için tüm haklarını kullanarak Galatasaray ve yönetim ile hukuksal yönde bir mücadele gerçekleştirmeyi daha uygun gördü.

Emre Çolak bu paranın kendisine verilmediğini asıl neden olarak gösterdi ve de vakit kaybetmeden Özbek yönetimi tarafından kendisine verilen senetler ile birlikte avukatının yanında soluğu alan Emre Çolak, kalan parasının 1 Milyon Euro olan bedelini bu şekil de tahsil etti.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-11.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose