JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-11.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-11.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-11.11.2016


Burak Yılmaz Beşiktaş’a Geliyor!

806x378-besiktasa-surpriz-golcu-1478855809083

Beşiktaş’tan şok transfer hamlesi: Burak Yılmaz sezon arasında Beşiktaş forması ile mücadele verebilir…

Galatasaray da başarılı dönemler geçirdikten sonra Çin’e transfer olan Burak Yılmaz, bu sefer hiç beklenmedik bir takımın transfer güdümünde yer alıyor: Beşiktaş, sezon arasında hücum hattına golcü ismi ekleyebilir.

Uzun bir süredir hücum hattında ki zafiyetlerinden şikayet eden Beşiktaş, özellikle de büyük umutlar ile takıma transfer edilen Aboubakar yerine önemli bir ismi almak için uzun bir süre önce kolları sıvadı. Birçok isim gündeme gelse de henüz net bir adım atılmadı ve de isim belirlenmedi. Bugün ise oldukça farklı bir isim Beşiktaş’ın sezon arasında transfer etmek istediği isimler arasında yer almayı başardı: Burak Yılmaz.

Şenol Güneş‘in Trabzonspor‘dan eski öğrencisi olan Burak Yılmaz’ın takıma gelmesi, olası transfer olarak kendisine yer buluyor. Şenol Güneş transferin mümkün olabileceğini ve de Burak Yılmaz’ın takıma oldukça fazla yarar sağlayabileceğini ihtiva etti.

Burak Yılmaz’ın kısa bir süre önce ”Türkiye’ye dönmek istiyorum” çağrısından hemen sonra harekete geçmeyi uygun gören Şenol Güneş, yönetim ekibi ile birlikte bu kararın doğru olacağını düşündü.

8 Milyon Euro bonservis bedeli ile Çin’e gönderilen Burak Yılmaz’ın takıma alınma yöntemi olarak da şimdilik kiralama yöntemi duruyor. Sezon arasında Burak Yılmaz’ın takım da yer alacak olması muhtemel.

Bu iddiayı güçlendiren en büyük kanıtlardan bir diğeri da Burak Yılmaz’ın sosyal medya da paylaşmış olduğu Şenol Güneş ile birlikte olan fotoğrafı oldu.

Fikret Orman’ın Evinde Hırsızlık!

806x378-fikret-orman-icin-5-gozalti-1478871773260

Fikret Orman‘ın evine düzenlenen hırsızlık olayında suçlular ortaya çıkarıldı ve de yakalandı: 7 tutuklu var…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın evine yönelik olan hırsızlık girişiminde yakalanan 5’i erkek olmak üzere 2’si de kadın ile birlikte toplam da 7 kişi yakalandı.

İddialara göre Orman‘ın evine kapıyı kırarak girmeye çalışan hırsızlar, hizmetliyi gördüğü zaman kaçmayı tercih ettiler. Kaçtıkları aracın plakasını ezberleyen bir görgü tanığı sayesinde de kaçan hırsızlar anında bulundular.

Aracın da oto kiralama servisinden alındığı bilgisi çok geçmeden elimize ulaşırken, teknik ve fiziki takip sonucunda suçlular toplu bir şekil de yakalandı.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-11.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose