JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.11.2016


Lens: ”Çok Pişmanım”

806x378-lens-hata-yaptim-1478938540129

Fenerbahçe tarafından bu sezon sarı lacivertli renklere kiralık olarak alınan Lens, takımın adeta bel kemiği haline gelen isimler arasında olurken, Hollanda milli takımına da bu performansları aracılığı ile dahil olmayı başardı. Hollanda kadrosunda 1 seneden sonra yer almayı başaran Lens, birden yükselen isim olunca, nazara geldi ve Belçika maçında sakatlandı. Hollandalı yıldız oynadığı için çok pişman olduğunu söyledi…

Hollanda milli takımının kadrosuna dahil edilen Lens, Belçika maçı karşısında sakatlanan isim olurken, maç sonrasında direkt olarak doktorunun yanına gönderildi ve İstanbul da karşılandı. Daha tozu ayağında bir şekil de İstanbul’a adım atan Lens’in söylediği ilk cümleler sitem dolu oldu. Hollanda maçında oynadığı için üzgün olduğunu ve sakatlandığı için de daha da üzgün olduğunu dile getiren Lens: ”Uzun bir aradan sonra çok güzel bir performans yakalamıştım. Bu performansı da Galatasaray karşısında taçlandırmak ve de takımım adına zirve performans göstermek istiyordum. Aynı şanssızlığın üst üste ikinci kere yaşanması moralimi oldukça bozdu. Belki de şanssızlık değildir de ben bu durumu kendi elim ile yapıyorumdur bilemiyorum. Sanırım sakatlığım üzerine bu kara hırslı bir şekil de oynamamam gerekiyordu. Çok üzgünüm.”

 Salih Uçan’a Sayısız Talip

806x378-salih-ucan-icin-super-lig-ekipleri-siraya-girdi-1478933517202

2 sezonluk Roma macerasından sonra yeniden Fenerbahçe’ye dönüş yapan genç yetenek Salih Uçan’ın talipleri kendilerini hemen belli etti…

22 yaşında ki yetenekli oyuncu, Roma da 2 sezonluk bir macera geçirdikten sonra takımına yeniden döndü. Dick Advocaat’in teknik direktör olarak gelmesinden sonra bir hayli gözden düşen Salih Uçan, Fenerbahçe‘ye yeniden adım attığı şu sıralar da Süper Lig takımlarını yeniden ayağa kaldırdı. Talipleri bir hayli fazla olan yetenekli oyuncuyu en çok isteyen isimlerin başında gelenler Konyaspor ve de Çaykur Rizespor oldu. Her iki takım da 10 numara pozisyonunda yaşanan eksikliği gidermek adına harekete geçtiler. Hangi tarafın transferden daha net adımlar ile çıkacağını bilmesek de, bilinen bir şey var ki devre arasında bu transfer hareketlerinden bir tanesi sonuçlanacak ve de Salih Uçan yeni takımına gidecek.

Konyaspor çalıştırıcı ismi Aykut Kocaman ilk başta yine Fenerbahçe içerisinde Aatıf’ı istediğini belirtse de daha sonradan fikir değişikliği yaşandı ve de Salih Uçan konusunda karar kılındı.

Bu sezon sadece bir maç içerisinde mücadele eden Salih Uçan Avrupada da toplam olarak 5 karşılaşma içerisinde yer aldı. Fenerbahçe‘nin de transfer konusuna son derece olumlu baktıkları öğrenildi. Yani devre arasında Salih Uçan’ın yeni takımı Süper Lig ekipleri içerisinden bir tanesi olacak. Yani bilgiler ulaştığı takdir de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Fenerbahçe’den Bomba Transfer

7_d

Ara transfer dönemlerinde Fenerbahçe adına birçok söylenti haber çıkıyor ve gereksiz iddiaların tesiri ile taraftarların efsunlanması sağlanıyor. Şimdi gelen haberin mahiyeti bilinmese de son derece dikkat çeken bir haber oluyor…

Fenerbahçe devre arasında yılın en büyük transfer haberlerinden bir tanesini karşımıza çıkaracak gibi duruyor. Aziz Yıldırım’ın aklında yer alan isimler arasında kendisine de yer bulan bomba isim Emre Belözoğlu oldu. Devre arasında takımının renklerine katmayı düşündüğü isim olarak karşımıza sunulan Emre Belözoğlu, beklenmedik bir hamle ile sarı lacivertli forma içerisinde yerini alabilir.

Başarılı bir takım içerisinde zirve de yer alan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe konusunda herhangi bir açıklama mahiyetinde cümle sarf etmedi. Fenerbahçe de bu transferi isteyen kişi net olarak belli olmasa da, Fenerbahçe yönetimi tarafından Hollandalı çalıştırıcı Dick Advocaat’a tavsiye olarak sunuldu. Emre Belözoğlu’nun orta sahanın her iki tarafını da rahatlıklı kontol edebilme yeteneğine sahip olduğunu söyleyen Fenerbahçe yönetimi, eksik bölgeyi Emre ile doldurmaya çalışacak.

Emre’nin ne düşündüğü henüz bilinmese de Hollandalı teknik adam duruma son derece sıcak bakan taraf oldu. Dick Advocaat tarafından verilen onaydan hemen sonra son adımlar devre arasında gerçekleştirilmek üzere askıya alındı.

Mikrofonu bir de lider takım Başakşehir’e çevirdiğimiz de karşımıza bu kadar net tablolar çıkmıyor. Başakşehir yönetimi transfer konusunda tamamen olumsuz düşünceler içerisinde. Özellikle de takımın lider sıra da yer almasında takım da büyük emeği olan bir oyuncusunu direkt olarak vermekten yana değil.

Geçtiğimiz günler de bir basın toplantısı içerisinde yer alan Abdullah Avcı ise Emre’nin takım adına ne kadar değerli ve de önemli olduğunu işaret ederek, sezon sonundan bahsetmişti. O açıklamalardan sonra aslında Emre’nin takımdan kolay kolay gönderilemeyeceği anlaşıldı.

İlerleyen süreçler de Emre‘nin de konu ile ilgili bir açıklama yapması beklenirken, gerekli güncellemeler de bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Obi Mikel Fenerbahçe’de!?

806x378-ingilizlerden-mikel-iddiasi-1478937564006-1

Fenerbahçe hakkında devre arası transfer haberleri gittikçe daha da artmaya devam ediyor. Bu sefer ki iddiaya göre Fenerbahçe İngiliz ekibinden ayrılan Obi Mikel’i alacağı belirtildi…

Fenerbahçe’nin içerisinde yer aldığı iddiaya göre, Chelsea da artık miadı olan Obi Mikel’in, gönderileceği takımlar listesi içerisinde Fenerbahçe de yerini aldı. Fenerbahçe ile birlikte diğer takımların da bulunduğu bu liste de en çok tercih edilecek olan takımı sarı lacivertli ekip olarak belirlediler. Obi Mikel‘in herhangi bir açıklaması yer almasa da, Fenerbahçe‘nin transfer ihtiyacı olmadığı tek bölge, İngiliz ekibinden gönderilen Obi Mikel’in oynadığı bölge olmaktadır. Buna bakılırsa Fenerbahçe tarafından ilerleyen günler de bir olumsuz cevap gelecektir.

Bu kadar fazla devre arası haberleri arasından hangisinin doğru olduğunu bilmesek de, kesinkes bir durumu ihtiva etmekte fayda var, o da devre arasında Fenerbahçe‘nin gerçekten de bir transfer hamlesinde bulunacağıdır…

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose