JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-13.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-13.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-13.11.2016


Van Der Wiel Gidiyor

806x378-1479020261149

Fenerbahçe’de tatil vetosu Van Der Wiel’i vurdu…

Oyunculara 3 günlük tatil izni verilirdi. Kadro içerisinde yer alan ve bu sezon transfer edilen Van Der Wiel de bu izinden yararlanmak adına ”Programımı yaptım ben de gidebilir miyim” şeklinde soru sorunca Fenerbahçe yönetimi olumsuz bir yanıt verdi ve: ”Hayır sana izin yok çalışmaya devam et” cümlesini ihtiva etti. Bu sezon Gökhan Gönül‘e alternatif olarak transfer edilen ve onun yerine görev yapması adına takım da yer tutan Van Der Wiel, gösterdiği performanstan ötürü hayal kırıklığına uğrarken, sakatlıklarından sonra hiçbir şekil de bir daha eski formunu yakalayamadı. Bunun üzerine Fenerbahçe yönetimi de oyuncunun izin istediğine olumsuz cevap verdi ve çalışmalarına devam etmesini istedi. Uzun bir süredir de forma şansı yakalayamayan Van Der Wiel, eski formuna dönmek için çalışmalarına başladı.

Takım içerisinde zaten mutsuz olduğunu her fırsatta belirten Hollandalı tecrübeli oyuncu, yönetimden aldığı bu cevaptan sonra moralinin daha da bozuk olduğun belirtti. Zaten Fenerbahçe yönetimi de oyuncuyu tamamen gözden çıkarmıştı ve kendisine yeni bir takım bulmasını istemişti. Van Der Wiel yeşil sahadan daha da fazla uzak kalmamak adına menajeri aracılığı ile kendisine bir kulüp aradığı öğrenildi.

Fenerbahçe forması ile sadece 11 kez mücadeleler de yer alan Hollandalı tecrübeli oyuncunun bu karşılaşmalar da yapabildiği tek başarı 1 asist oldu. Vatandaşını yetersiz performansı nedeni ile kesen Dick Advocaat da derbi maçında sağ bekte yine Şener’i kullanacak.

Fenerbahçe’de Derbi Hazırlıkları Sürüyor

806x378-fenerbahce-yonetimi-derbi-mesaisinde-1479021698057

20 Kasım tarihinde ki derbi maçına hazırlık yapan yönetim ekibi, hafta başında toplanacak…

Aziz Yıldırım ve kurmaylarının birlikte çalışacağı toplantı da hafta başından itibaren derbi maçı adına hazırlıklar yapılacak. Başkan Aziz Yıldırım‘ın liderliğinde yapılacak olan çalışmalar da yer alması beklenen yönetim ekibinin birkaç kez de oyuncuların antrenmanlarına katılacakları ve de oyunculara moral verecekleri bilgisi ulaştı. Fazladan mesailere kalacak olan yönetim ekibi derbi maçını gözüne kestirmiş durum da.

Dick Advocaat için de derbi maçı adına tam yetki veren Aziz Yıldırım, yönetim ekibi ile birlikte perde arkasında çalışmalarını sürdürecek. Asıl hazırlıkları yapacak kişi her ne kadar Dick Advocaat olsa da, Aziz Yıldırım liderliğinde ki teknik heyet de, derbi maçının önemini oyuncular ile paylaşarak onlara moral verecek.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-13.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose