JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-13.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-13.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-13.11.2016


Şili’li Golcü Devre Arasında Galatasaray’da

806x378-galatasaray-eduardo-vargasi-kiraliyor-1479025002835

Jan Olde Riekerink‘in talimatı ile devre arasında takıma önemli bir golcü desteği geliyor. Bu sefer Şili’yi ziyaret eden Scout ekibinin hedefi Eduardo Vargas oldu…

Galatasaray da transfer hareketleri hızlanıyor. Devre arasına kadar takımdan gönderilecek olanların listesi çıkarılırken, aynı zaman da dışarıdan alınması beklenen oyuncuların da durumları tahlil edilecek. Jan Olde Riekerink’in isteğine göre takımdan gönderilecek olan ilk isim Kolbeinn Sigthorsson olacak. Milli takım kampında sakatlanan ve bunun üzerine takım ile birlikte tek bir idman da bile yer alamayan Kolbeinn Sigthorsson’un hangi takıma gideceği şu an bilinmezler arasında yer alırken, İzlanda asıllı oyuncu ile birlikte gönderilmesi beklenen birkaç isim daha olacak. Devre arasına kadar bu isimler netlik kazanacaktır.

Kolbeinn Sigthorsson‘un gönderilmesi üzerine Hoffenheim’dan transfer edilecek olan isim Güney Amerikalı oyuncu Eduardo Vargas olacak. Alman takımının 3-5-2 taktiğini uygulaması üzerine takım da kendisine artık yer bulamayan ve forma şansını kaybeden Eduardo’nun Galatasaray’a transfer edilmesi için kollar sıvandı.

Forma şansı bulmakta son derece zorlanan Edurdo Vargas‘ın takımdan ayrılmak istediği bilgisi de ulaştı. Galatasaray’ın da kendisini istediğinden haberdar olduğunu bildiren golcü oyuncunun bu duruma da sıcak baktığı ve menajeri vasıtası ile görüşmelere açık olduğunu da bildirdi. Jan Olde Riekerink de özellikle bu transferi en çok isteyen kişiler arasında yer alıyor.

Scout ekibi tarafından defalarca izlenen Eduardo Vargas hakkında son derece olumlu raporlar alındığı bilgisi de ulaşan bilgiler arasında.

Jan Olde Riekerink’ten Fenerbahçe Maçı Şifresi 

806x378-riekerink-derbi-macin-sifresini-belirledi-1479022402150

Taktiklerinin başarısı ile bilinen Jan Olde Riekerink, derbi maçı adına hazırlıklarını tamamladı ve maçın taktiksel şifresini belirledi…

Jan Olde Riekerink 20 Kasım tarihinde Fenerbahçe ile olan mücadelesi adına taktiksel planlamalarını belirlemiş durum da. Maçın şifresini çözdüğünü belirten Hollandalı çalıştırıcı biraz daha farklı bir taktik ile Fenerbahçe karşısında yer alacak.

Oyuncuları ile birlikte bir toplantı düzenleyen Hollandalı çalıştırıcı, maçın kazanma taktiğinin sabırlı ve dengeli top oynamak olduğunu belirtti. Baskıyı da takımdan eksik etmemek gerektiğini ihtiva eden Jan Olde Riekerink: ”Baskıyı topun olduğu yer de başlatacağız ve bu baskıyı asla kaybetmeyeceği. Sizlerden normalden biraz daha fazla konsantrasyon ve kondisyon istiyorum. Sabırlı, dengeli pas yaparak takımın dengesini bozduğumuz vakit, maça sahip olacak taraf biz olacağız. Bunları yapacak kadar tekniğe ve de fiziksel güce sahipsiniz, bizim böyle bir kadromuz var.” ifadelerine yer verdi.

Şimdilik yüzeysel bir bilgi aktarımı yapan Jan Olde Riekerink, milli aradan hemen sonra dönen oyuncularına hazırlamış olduğu taktiksel bilgileri de detaylı bir şekil de paylaşacak.

20 Kasım tarihinde derbi keyfini kaliteli bir yayın ile yaşamak isterseniz Justin TV içerisinden canlı izleme imkanlarını kullanarak, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tadını çıkarabilirsiniz.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-13.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose