JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-13.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-13.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-13.11.2016


Gökhan İnler: ”Hayalimdeki Takımdayım”

806x378-gokhan-inler-hayalini-kurdugum-camiaya-geldim-1479050521661

Beşiktaş‘ın tecrübeli yıldız oyuncusu Gökhan İnler, Ümraniye Meydan AVM Kartal Yuvası‘nda taraftarlar ile buluştu…

Gökhan İnler, Kartal Yuvası’nın yeni ürünlerini imzaladı ve de taraftalar ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

Kartal Yuvası‘nda taraftarlar ile hoş vakitler geçiren Göhan İnler, aynı zaman da ora da bulunan basın mensuplarının da sorularını yanıtladı. Gökhan İnler verdiği cevaplar da genel olarak şunları söyledi: ”Burada olmaktan çok mutluyum. Beşiktaş benim hayalimde ki takımdı ve uzun yıllar buradan kalmak istiyorum. Takım da moraller iyi, maçlarımız iyi gidiyor. Herkes her maçı final gibi görmeli. Napoli maçlarından 4 puan ile ayrılmak son derece güzel. Önümüz de yer alan maçları da yenerek, tur atlamak istiyoruz. Rüya gibi bir sezon geçiriyorum ve bunun hiçbir türlü bozulmasını istemiyorum.”.

Tolgay Arslan Paylaşılamıyor!

806x378-joachim-low-tolgay-arslani-istiyor-1479020652434

Son dönemler de göstermiş olduğu performans ile her takımın ilgisini çekecek türden oyuncu olmayı başaran Tolgay Arslan, bu sefer son derece önemli bir ismin transfer namlusunun hedefinde: Joachim Löw

Tolgay Arslan adına adeta dev isimler savaş veriyor. Milli takıma alma mücadelesinde savaş veren iki dev isim Fatih Terim ve Joachim Löw, Tolgay Arslan’ı milli takımlarında görmek istiyor. Fatih Terim bir zamanlar yetenekli oyuncuya ”Seni milli takım da görmek istiyorum” dediği vakit, Tolgay Arslan da Alman Futbol Federasyonundan izin alarak Türk milli takımında yer almak istediğini belirtti. İlk başta izin çıksa da zamanla Alman milli takımında meydana gelen sakatlıklar ve de takımın anahtar oyuncusu Kroos‘un da sakatlanması, Joachim Löw’ü de Tolgay Arslan adına harekete geçirdi. Löw, Alman Futbol Federasyonu aracılığı ile oyuncunun isteğini reddetti ve askıya aldı. Bir yandan Fatih Terim’in isteği bir yandan da Löw’ün isteği, milli takım mücadelesinde karar verecek olan kişinin Tolgay Arslan olduğunu belli etti.

Milli takım da paylaşılamayan Tolgay, aynı zaman da kulüp takımlarında da son derece popüler. Tolgay’ın en çok talipleri İtalyan ekiplerinden gelse de son zamanlar da Valencia’nın da Tolgay’ın üzerine bir hayli düştüğünü söylemek mümkün. İspanyol ekibin hedefinde yer alan yetenekli Beşiktaş oyuncusu, devre arası birçok talip alacak gibi duruyor ancak bu isteklerin arasında en ciddi olanı büyük ihtimalle Valencia ekibinden gelecek.

Valencia orta saha pozisyonun da son maçlar da kısır bir döngü içerisinde yetersiz kaldığını fark ederken, Tolgay Arslan‘ın her pozisyon içerisinde oynayabilme yeteneğini kullanmak istiyor. Tolgay, Beşiktaş içerisinde orta saha pozisyonunda her nokta da gerçekten de kilit oyuncu olmayı başardı ve de taraftarların gönlünde yer bulmayı da bildi. Transfer ile ilgili gelişmeler olduğunda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-13.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose