JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-14.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-14.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-14.11.2016


Quaresma: ”Benfica’yı Yeneceğiz”

806x378-quaresma-benficayi-yenecegimize-inaniyorum-1479104957698

Beşiktaş’ın en önemli isimleri arasında yer alan Quaresma, Benfica’ya karşı mücadele etmeyi sevdiğini, Benfica’yı yenebileceklerini ihtiva etti…

Basın mensuplarına açıklama yapan Quaresma, Benfica maçı hakkında cümleler dile getirdi ve ümitli olduğunu belirtti: ”Ben ve takımım hazırız. Benfica’ya karşı oynamak son derece keyif verici. Benfica‘ya üstünlük sağlayacağımızı düşünüyorum ve maçtan galip tarafın biz olacağını düşünüyorum. Herkes üzerine düşen görevini yaptığı zaman bir problem kalmayacaktır.”

Napoli maçı hakkında da açıklama yapmayı ihmal etmeyen Quaresma, geçtiğimiz maç adına takımını küçümseyenleri hedef aldı ve nazire olarak açıklamasına devam etti: ”Napoli maçında da Beşiktaş’a hiç kimse şans vermiyordu ancak sahadan galip ayrılan taraf biz olduk. Şimdi de elbette bu şekil de ithamlar da bulunanlar olacaktır ancak ben bu kişileri yine üzeceğimizi biliyor, buna inanıyorum.

Takım da Talisca‘nın yokluğundan bahseden yıldız oyuncu: ” Talisca’nın kadro da yer alamayacak oluşu son derece can sıkıcı bir durum ancak yapacak pek de bir şeyimiz yok. Elimiz de olanlar ile yetinmeli, en iyi kadroyu çıkarmalıyız.”

Benfica karşısında ilk maçta 1-1 kalan Beşiktaş, şimdi ikinci maç ile yarım kalan maçı galibiyet ile noktalamak istiyor. İstanbul da 23 Kasım da Benfica ile mücadele edecek olan Beşiktaş’ın yanın da olmak isterseniz, Justin TV‘nin canlı izleme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Burak Yılmaz Beşiktaş’a Geliyor!

3_d

Devre arasında takımı güçlendirmek isteyen Şenol Güneş, geçtiğimiz günler de haberini verdiğimiz Burak Yılmaz sürpriz transferini yeniden gündeme taşıdı…

Geçtiğimiz günler de medya da yer alan ”Beşiktaş‘ın Burak Yılmaz hareketi” son derece ilgi toplamıştı. Şimdi ise sadece iddia olarak kalan bu mesnetsiz haber, daha somut bir hale büründü. Aboubakar’dan istediğini alamayan Beşiktaş, Cenk Tosun’un da yokluğu üzerine forvet araştırmalarına başladı. Kolları sıvayan Beşiktaş yönetiminin ilk durağı ise geçtiğimiz aylar da Türkiye’ye gelmek isteyen Burak Yılmaz oldu. Burak Yılmaz’ın bu çağrısı üzerine Beşiktaş yönetimi daha fazla beklemeden harekete geçti. Trabzonspor‘dan çalışmışlıkları olan Şenol Güneş ve Burak Yılmaz‘ın birlikteliği göz önüne alındığında devre arasında sürpriz bir transfer hamlesi gelebilir.

Bu duruma en büyük kanıt ise tabiki de Burak Yılmaz‘ın sosyal medya üzerinden paylaştığı Şenol Güneş ile olan fotoğrafları oldu. Son zamanlar da sürekli olarak Süper Lig’e geri dönmek istediğini de dillendiren Burak Yılmaz’ın Beşiktaş forması ile yeniden aramıza katılması için geri sayım başladı.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-14.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose