JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-14.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-14.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-14.11.2016


Didier Drogba’dan Heyecanlandıran Haber

806x378-didier-drogba-galatasaraya-donebilir-1479129794264

Galatasaray‘ın yıldızlar geçidinde ismi bulunan Didier Drogba, gündem de yerini alan isim oldu…

Galatasaray forması terlettiği dönemlerden sonra kariyerine Montreal Impact’te devam eden Dider Drogba hakkında oldukça dikkat çekici bir açıklama geldi.

Didier Drogba adına film, reklam organizatörlüğünü yapan firma olan B4L’nin sahibi Ümit Akbulut’tan sarı kırmızılı ekibi sevindirecek cinsten bir açıklama geldi: ”Didier Drogba‘nın çok yakın bir zaman da Galatasaray’a dönme ihtimali var.”.

Özgür Sancar’a açıklamalar da bulunan Ümit Akbulut: ”Didier Drogba’nın dönüşü hakkında olan düşüncelerim subjektif olmak ile beraber tamamen kişisel görüşlerimdir. Hiçbir şekil de burada ben bir futbolcu adına konuşma yapamayacağım gibi, Dider Drogba adına da bunu yapamam. Didier Drogba’nın Galatasaray’a dönme ihtimali olduğunu düşünüyorum çünkü herkes İstanbul’a, Galatasaray’a dönmek ister. Galatasaray bambaşka bir kulüp. Sadece kendi kişisel görüşümdür, Drogba‘nın Galatasaray’a yeniden dönmesi muhtemel.”

Eduardo Vargas Geliyor 

806x378-galatasarayda-eduardo-vargas-sesleri-1479141301858

Yönetim Sigthorsson’u tamamen gözden çıkardı. Transfer namlusunda bekleyen isim: Eduardo Vargas… 

Bu sezon kadrosunu tamamen şampiyonluk üzerine kuran Galatasaray da devre arası yapılacak olan transfer hareketlerinin kokusu gelmeye başladı. Galatasaray, bu sezon transfer ettiği Sigthorsson’u tamamen gözden çıkarırken, devre arasında bu pozisyonu dolduracak olan bir ismi kadroya almayı düşünüyor: Eduardo Vargas.

Eren Derdiyok ile birlikte Galatasaray’a alınan Sigthorsson, bir türlü sakatlıklarından kurtulamadı ve takım ile birlikte bir idman da bile yer alamadı. Bir süre oyuncunun iyileşmesi için süre tanıyan yönetim, kendine gelemeyen oyuncu ile yollarını ayırmak istediğini bildirdi be İzlandalı oyuncuya bir kulüp bulması önerildi. Sigthorsson’un yerine ise son zamanlar da farklı takımların ilgisini çekmeyi başaran Eduardo Vargas getirilecek.

İlk görüşmelerin olumlu olduğunu belirten golcü oyuncunun menajeri, kısa bir süre içerisinde anlaşma yapmak adına tekrar görüşmek istediğini belirtti.

Golcü oyuncunun bu sezon sadece 5 maç içerisinde performans gösterebilmesi, Eduardo Vargas’ın Galatasaray‘a gelme nedenleri arasında yer alıyor. Şilili oyuncu, kendisini daha net bir şekil de gösterebileceği bir takım ararken, aynı zaman da daha fazla mücadele içerisinde yer almak istediği bir takım da bulunmak istediğini bu takımın da Galatasaray olabileceğini belirtti.

Yıldız oyuncunun ekibi Hoffenheim ise Eduardo’yu devre arasında bir takıma kiralamanın daha doğru olduğunu düşünüyor ve de Galatasaray fikrine sıcak bakmıyor. Şimdilik iki zıt kutup olarak yer alan Eduardo ve Hoffenheim‘in çekişmesinden nasıl bir sonuç çıkacak, ilerleyen günler de bunu daha net bir şekil de göreceğiz.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-14.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose