JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-14.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-14.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-14.11.2016


Ozan Tufan Takım İle Birlikte Çalıştı

806x378-fenerbahcede-ozan-tufan-sevinci-1479136803059

Derbiye geri sayım devam ederken Fenerbahçe ekibi de 3 günlük aradan hemen sonra çalışmalarına devam etti. Süper Lig’in 11. haftasında Galatasaray ile karşılaşacak olan sarı lacivertli ekip, üst üste alınan galibiyet serilerine bir yenisini daha eklemenin peşinde…

Süper Lig’in 11. haftasında Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, 3 günlük aradan hemen sonra idmanlarına devam etti.

Fenerbahçe de sakatlığı bulunan Ozan Tufan adına kamuoyu açıklaması yapan Fenerbahçe, oyuncusunun ilk idman da takım ile birlikte olduğunu, ikinci idman da ise özel bir program ile tek başına çalıştığını bildirdi.

Milli takımdan dönen oyuncuların da yer aldığı idman da, soğuma hareketleri ve pas çalışmaları ile başlayan ekip, her zaman ki gibi çift kale maç ile antrenmanı sonlandırdı. Fenerbahçe derbi maçı hazırlıklarına bugünkü antrenman ile devam edecek.

Fenerbahçe’ye Müjdeli Haber

806x378-derbi-oncesi-fenerbahceye-mujde-1479125879106

Lens’in sakatlanması, Mehmet Topal’ın ardından gelen haberler, gelen kötü haberleri nötrleyecek derece de müjdeli oldu: Ozan Tufan takım ile birlikte çalışmalara başladı…

Son zamanlar da sakatlıklar ile yüzleşmek zorunda kalan ve önemli oyuncularını kaybeden Fenerbahçe de müjdeli haber Fernandao’dan sonra Ozan Tufan adına da geldi. Brezilyalı oyuncunun ardından takım ile birlikte çalışmalara başlayabilen bir diğer isim Ozan Tufan oldu.

3 günlük iznin arasından sonra çalışmalarına devam eden Fenerbahçe ekibin de Ozan Tufan, idmanın ilk yarısında takım ile birlikte ter dökerken, ikinci yardı da kendisine özel olarak hazırlanan program dahilinde çalışmalarına devam etti.

Antrenmanın ilk yarısı milli oyunculardan yoksun olarak gerçekleştirildi. 1 saat 40 dakikalık idman süresinin hemen ardından taktiksel oyuna geçen Fenerbahçe ekibi, Dick Advocaat liderliğinde tempolu bir idman da bulundu.

Derbi maçına Fernandao‘nun da gelmesi ile birlikte seçim şansı oldukça genişleyen Dick Advocaat‘in nasıl bir hücum hattını seçeceği konusunda herhangi bir bilgi yer almasa da, Brezilyalı oyuncu oynamaya hazır olduğunu ve kendisini iyi hissettiğini söylemişti. Fernandao da bunun üzerine diğer hücum hattı oyuncuları arasında pozisyon hakkı alabilecek olan isim olacak.

Süper Lig’in 11. hafta mücadelesinde Galatasaray-Fenerbahçe derbisini kesintisiz bir şekil de yaşamak isterseniz, Justin TV içerisinden canlı izleme olanaklarını kullanarak, maç keyfinizi doruklar da yaşayabilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-14.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose