JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-15.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-15.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-15.11.2016


Bruma Galatasaray İle Masaya Oturdu

806x378-brumanin-menajeri-galatasarayla-masaya-oturdu-1479153452893

 Galatasaray’ın Süper Lig başarısını sırtlayan isimler arasında yer alan ve takım için son derece önemli olan Bruma, Galatasaray ile menajeri aracılığı ile masaya oturdu. Takım da kalmak adına birçok olasılığın olduğunu belirten menajer isim, henüz net bir karar alınmadığını da ekledi…

Sarı kırmızılı Portekiz asıllı oyuncu Bruma‘nın menajeri, Portekiz basınına konuştu. Menajer isim Galatasaray ile masaya oturduklarını ve de birçok olasılık dahilinde konuştuklarını ihtiva etti: ”Galatasaray ile masaya oturduk ve ilk görüşmeleri sağladık. Henüz net bir karar alınmasa da, içerisinde sözleşmeyi uzatmanın da yer aldığı birçok olasılık tartıştık.”.

Portekiz basınına açıklama yapan menajer isim, görüşmelerin acele ile olduğunu ve de birçok konu hakkında konuşulduğunu belirtti. Konuşulan konular arasında, Bruma‘nın 2018 de sona eren sözleşmesinin nasıl bir karar ile belirleneceği de yer aldı. Menajer isim, konulardan net kararların çıkmadığını fakat detaylı inceleme olduğunu belirtti.

Bruma‘nın Galatasaray’ın kilit oyuncular arasında yer aldığını ve de Süper Lig içerisinde de en iyi yabancı oyuncu olarak anıldığını ihtiva eden menajer isim açıklamasına şöyle devam etti: ”Galatasaray’ın en önemli oyuncuları arasında yer alan Bruma, aynı zaman da ligin de en iyi yabancı futbolcuları arasında ilk sıra da yer alıyor. Bruma’nın oynadığı takımın ülkesinde yakaladığı başarı tabiki de sınırları bir hayli aştı ve Avrupa kulüpleri de oyuncumuzun ne kadar iyi olduğunu anladı. Teklifler gelmeye devam ediyor. Masa da bunlar üzerinde de duruldu ancak net bir karar çıkmadı.”.

Bruma’nın peşinde olan Premier Lig takımları sorulunca Bruma’nın menajeri: ”Bruma’nın hayali İngiltere ekibinden bir takım ile futbol hayatına devam etmek. Gerçekten bunu çok istiyor ve de rüya gibi olduğunu düşünüyor. Bunu gerçekleştirmesi çok yakın fakat yine de biraz beklememiz gerecek.”.

Bruma’nın sarı kırmızılı ekip içerisinde çıktığı 10 maçta bulduğu gol sayısı: 4.

Branislav İvanovic Galatasaray’a Geliyor

10_d

Savunma hattında sürekli olarak zafiyet yaşayan Galatasaray, devre arasında bu bölgeye güçlü bir ismi almayı düşünüyor: Branislav İvanovic…

Devre arası transfer ataklarında Galatasaray Sırp asılıı Branislav İvanovic’in peşinde… Savunma hattında ki zafiyetlerini yeni transferleri olan Branislav İvanovic ile bozmak isteyen sarı kırmızılı ekip, alternatif isimler arayışında.

Chelsea da görev alan Branislav İvanovic, Galatasaray‘ın aradığı çok yönlü futbolcular arasında yer alıyor. Hem sağ bek hem de stoper olarak görev alabilen Branislav İvanovic, sarı kırmızılı ekip adına son derece önemli bir isim olabilir.

Yeni teknik direktör Conte’nin sistem değişikliğine kurban giden Branislav İvanovic‘in, yeşil saha da yer alabileceği bir takım da görev almak istemesi oldukça yüksek bir ihtimal.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-15.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose