JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-15.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-15.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-15.11.2016


Fenerbahçe:31 Galatasaray:0

806x378-fenerbahce-31-galatasaray-0-1479188508226

 Fenerbahçe, futbol da derbi maçlarında evinde aldığı 17 maçlık yenilmezlik üstünlüğüne bir de ek olarak basketbol derbisi ekledi. Basketbol da Fenerbahçe ezeli rakibini geçtiğimiz gün yenmeyi başarmıştı. Böylelikle 2011 yılından itibaren 14 maçtır evin de kaybetmeyen Fenerbahçe, deplasman galibiyetini sarı kırmızılı ekibe her yerden yasaklamış gibi duruyor. 

Fenerbahçe ekibi, derbi müsabakalarında evinde kaybetmekten hiç hoşlanmıyor, nitekim hem futbol hem de basketbol da, Fenerbahçe’nin evinde toplam da 31 kere karşı karşıya gelen ezeli rakipler de kazanan taraf sürekli olarak Fenerbahçe oldu ve bir tane maçı bile Galatasaray’a vermedi. Böylelikle toplam da 31 derbi mücadelesinde 31 kere galibiyet sağlayan Fenerbahçe, kendi evinde ezici üstünlüğünü  hissettirdi.

Durumun Galatasaray açısından bu kadar vahim bir durum da olması elbette sarı kırmızılı ekibin umutlarını kırsa da, gözler pazar günü olacak olan karşılaşmaya dönüyor. Futbol içerisinde neler olur bilinmez, istatistiklerin her ne kadar Fenerbahçe‘den yana olduğunu net bir şekil de görsek de, kazanan tarafın Galatasaray olma ihtimali de son derece yüksek. Pazar günü 1999’dan beri olan yenilmezliğini devam ettirmeye çalışacak olan Fenerbahçe ise sahadan galip ayrılacağına oldukça emin. Galatasaray ise 17 maçlık bu yenilgi serisine bir son vermenin peşinde.

Pazar günü derbi maçını izlemek isterseniz, Justin TV ile canlı izleme olanaklarından yararlanarak, mücadele de takımınızın yanında olabilirsiniz.

 Süper Lig Transfer Listesi Belirlendi

 1_d

 Süper Lig de 10. haftayı geri de bıraktık. Bu döneme kadar takımın gözüne girmeyi başaran oyuncular olduğu gibi aynı zaman da takımın gözünden düşen ya da oynamaya fırsat bulamayan oyuncular da oldu. Bunların birlikte ihya olması da, devre arasında olacak olan transfer listesinde hangi isimlerin olup olmayacağı konusunda fikir sahibi olmamıza yarar sağladı.

Fenerbahçe de ve diğer Süper Lig takımlarından gönderilmesi beklenen transfer listesi ise tahminler üzerine belirlendi. Yüksek ihtimaller üzerine takımdan gönderilecek olan isimler şöyle:

Gregory van der Wiel

Miroslav Stoch

Salih Uçan

Roman Neustadter

Fernandao

Ertuğrul Taşkıran

Aurelien Chedjou

Martin Linnes

Jem Karacan

Umut Gündoğan

Endoğan Adili

Salih Dursun

Yasin Öztekin

Kolbeinn Sigthorsson

Utku Yuvakuran

Veli Kavlak

Kerim Frei

Oğuzhan Aydoğan

Fenerbahçe’den Galatasaray’a: ”Şansın yok aslanım”

806x378-sansin-yok-aslanim-1479191366182

Pazar günü Galatasaray ile mücadele edecek olan Fenerbahçe de, yönetici kadro isimleri, Galatasaray‘ın hiçbir şansı olmadığını ihtiva ettiler…

Fenerbahçe yönetimi, Galatasaray ile karşılaşacakları maçta aslana hiçbir şans vermediler. Yönetici kadrodan yapılan açıklama da isimsiz kadro üyesi ‘Şansın yok aslanım’ diyerek, rakiplerini tiye aldı. Maça geri sayım devam ederken son kulvar da iddialı açıklamalar gelmeye devam ediyor, maç sonucunun ne olacağını merakla bekliyor olacağız.

Justin TV içerisinden derbi keyfini ücretsiz bir şekil de ancak son derece kaliteli bir yayın içerisinden izlemek isterseniz, sakın adresinizi şaşırmayın…

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-15.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose