JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.11.2016


Beşiktaş Yönetimi Şenol Güneş’in Peşinde

806x378-senol-gunese-3-yillik-imza-teklifi-1479305269263

Beşiktaş yönetimi, sezon sonun da sözleşmesi sona erecek olan Şenol Güneş ve Tolgay Arslan adına kollarını sıvamaya başladı… 

Beşiktaş yönetimi, kolları iki isim birden sıvadı: sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Şenol Güneş için ve devre arasında takımdan ayrılması iddia edilen Tolgay Arslan için siyah beyazlı yönetim ekibi çalışmalarına başladı. Şenol Güneş ile 3 senelik bir sözleşme görüşmesini yapmak için çalışmalarına devam eden Beşiktaş yönetimi, oldukça geniş çaplı bir nikah tazeleme çalışmasını düşünüyor. Devre arasında ise takımın önemli isimleri arasında yer alan Tolgay Arslan’ın takım da kalması için de çalışmalarını arttıran yönetim ekibi, kilit noktalarını kaybetmek istemiyor.

Bursaspor’dan Beşiktaş‘a geldiği sezon şampiyonluğu yakalayan Şenol Güneş, bu sezon da Beşiktaş’ın son derece başarılı bir sezon geçirmesin de başrol oynuyor. Durumun da farkında olan Beşiktaş yönetimi, başarılı teknik direktörün takım da kalması için çalışmalarına başladı. Fikret Orman önderliğinde geliştirilen sözleşme hazırlıklarına göre, 3 yıllık bir sözleşme uzatma teklifi, Fikret Orman‘dan Şenol Güneş’e sunulacak.

Başarılı teknik direktör Şenol Güneş, takıma geldiği ilk zamanlar da genel olarak idman yerinin oyunculara keyifli bir yer olmasını sağlamak istediğini yaptıkları ile belli etmişti. Daha sonra ise futbol konusunda oyunculara adeta yeni bir taktiksel  sistem sunan Şenol Güneş, futbolda ki başarısını da sezon şampiyonu olduğun da kanıtladı. Bunun üzerine de Fikret Orman, Şenol Güneş‘in takım da kalması adına yönetim ekibi ile birlikte çalışmalarına başladı. Teknik adamın başarısının farkında olan yönetim ekibi de bu yeni kontrat işine sadece bir sözleşme mahiyetinde değil, ”takımda ki tüm futbol yetkilerinin Şenol Güneş’e legal olarak verilmesi” yetkisi şeklinde bakacak.

Durumun böyle ilerlemesi de milli takım ve Şenol Güneş iddialarını da çürüten etmen oldu. Nitekim Fatih Terim’in milli takımdan ayrılacağı ve de takımın başına Şenol Güneş’in geçirileceği iddiaları son dönemler de hız kazanmıştı. Beşiktaş yönetiminin kontrat görüşmeleri başarılı olursa, Şenol Güneş’in milli takım da yer alma şansı kalmayacak.

 Beşiktaş Yönetimi Oyuncu Arayışında

11_d

Beşiktaş yönetimi, devre arası transfer dönemine yaraşır oyuncu arayışına devam ediyor. Lig maçları dışında milli maçlarda da boş durmayan yönetim ekibi, yetenekli bir oyuncuyu kadrolarına eklemeye kararlı…

Caner Erkin‘in talihsiz sakatlığı ile kanatlar da oldukça sıkıntılı bir duruma düşen Beşiktaş ekibinde yeni isim arayışı sürüyor. Sadece lig maçların da değil genel olarak her maç içerisinde yer almaya çalışan ve sınırları oldukça genişleten Beşiktaş yönetim ekibinde milli maçlar da değerlendirmeye alınıyor.

Çek Cumhuriyeti-Norveç müsabakasını takibe alan scout ekibi, Tomas Horava, Midtjylland’da forma terleten Filip Novak ve Slavia Prag’da mücadele eden Jaromir Zmrhal’ı listeye ekledi…

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose