JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-17.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-17.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-17.11.2016


Aboubakar’ın Yokluğu Sıkıntı Yaratıyor

11_d

Aboubakar’ın Afrika Kupası’na gidecek olması, Beşiktaş’ı zora sokuyor…

Alındığı günden bu yana sürekli olarak iniş çıkışlar içerisinde yer alan Aboubakar, tam son haftalar da eski formuna kavuştu derken, şimdi de oyuncunun Afrika Kupası ile birlikte Kamerun kadrosunda yer alacak olması ve de 14 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında takım da yer alamayacak olması, Beşiktaş’ı zora sokuyor. Aboubakar’ın 14 Ocakta’ki ayrılık vaktinden daha önce ise kamp nedeni ile 8 Ocak tarihinde Osmanlı deplasmanında yer alamayacağı bilgisi de yerini aldı. Kamplar ve grup maçları nedeni ile takımını 22 Ocak tarihine kadar yalnız bırakacak olan Aboubakar, Alanyaspor ve Konyaspor maçlarında da takımı ile birlikte mücadele edemeyecek. Kamerun’un finale kalma ihtimali olur da gerçek olursa, Aboubakar 20 hafta maçı olan Karabük-Beşiktaş maçında da saha da yer alamayacak.

Afrika kupası nedeni ile takımdan göndermeyi ya da yerine farklı bir ismi bile almayı düşünen Beşiktaş yönetimi, şimdi ikilem içerisinde kalmış durum da. Nasıl bir karar çıkacağını ise ilerleyen zamanlar da daha net bir şekil de göreceğiz.

Caner Erkin Out Jorge Marco de Oliveira Moraes İn

806x378-besiktas-jorge-marco-de-oliveira-moraesi-transfer-etmek-istiyor-1479370900572

Sezonun belki de kilit transferleri arasında yer alan ve görevinde de son derece başarılı olan Caner Erkin’in sakatlığı üzerine takım da oluşan büyük boşluk, maçlar da kendisini daha keskin bir şekil de belli etmeye başlarken, Beşiktaş yönetimi bu konu da bir çare bulmak adına kolları sıvadı. Beşiktaş’ın transfer namlusunda ki isim Flamengo’dan geldi: Jorge Marco de Oliveira Moraes…

20 yaşında ki genç oyuncu Jorge Marco de Oliveira Moraes‘i sağ bek pozisyonun da Caner Erkin’in sakatlığı üzerine açılan boşluğun kapanması adına kullanmak isteyen Beşiktaş, kolları sıvadı.

Aşil tendonunun kopması üzerine Caner Erkin’in pozisyonunda son derece önemli bir boşluk açıldı. Şenol Güneş ise bu boşluğun takıma daha fazla dert olmaması adına hemen bir isim önerilerine girmeye başladı. Şenol Güneş yönetime başvurunca, yönetim ekibinden ilk isim bulundu. Şansını Brezilya içerisinde arayan Beşiktaş yönetimi, Flamengo ekibinin kapısını çaldı. Jorge Marco de Oliveira Moraes’i gözüne kestiren Beşiktaş yönetimi oyuncuyu izlemeye aldı ve sağ bek pozisyonunda ki etkin isim olan yıldız genç oyuncuyu devre arasında takıma uygun gördü.

Oynadığı pozisyon gereği her ne kadar savunma ağırlıklı bir oyuncu olsa da hücum yönü ile de oldukça dikkat çeken ve de yetenekleri açısından da Caner Erkin’e benzetilen Jorge Marco de Oliveira Moraes, geleceğin yıldızları arasında yer alıyor. Henüz daha 22 yaşında olmasına rağmen takımın değişmez ilk 11 oyuncusu olan Jorge Marco de Oliveira Moraes, devre arasında Beşiktaş forması ile mücadele edebilir.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-17.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose