JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.11.2016


Martin Skrtel’dan Taraftara Derbi Maçına Davet Çağrısı

806x378-martin-skrtelden-derbi-yorumu-1479395260047

Fenerbahçeli Slovak asıllı oyuncu Martin Skrtel, Galatasaray ile olan mücadelelerini sabırsızlıkla beklediğini belirtti ve taraftarları da derbi maçına davet etti…

FB TV adına açıklamalar da bulunan Martin Skrtel, derbi maçının mahiyetinden bahsetti ve de Galatasaray’a meydan okudu: ”Derbi maçının çok önemli olduğunu duydum. Her lig içerisinde bu gibi maçların ayrı bir yeri vardır ancak Türkiye de bu gibi maçlar diğer liglere nazaran çok daha önem kazanmış durum da. Benim de ilk defa bir derbi tecrübem olacak. Bu maçın önemi hem takım adına hem de taraftarlarımız adına çok önemli. Ben Galatasaray’ı yenebileceğimizi düşünüyorum. Kendimize takım olarak da bireysel olarak da çok güveniyoruz. Taraftarlarımızın da arkamız da durmalarını istiyor, onları sahaya davet ediyorum.”.

Taraftarlar konusunda cümlelerinin altını çize çize ihtiva eden Martin Skrtel: ”Taraftarın önemi bir takım adına son derece önemlidir. Özellikle de Fenerbahçe taraftarlının yeri başkadır. Manchester United maçı içerisinde Fenerabahçe taraftarının ne kadar önemli olduğunu anladık. Taraftarların oyun temposuna olan etkisini ve de Fenerbahçe takımının da taraftarı ile nasıl bütünleşebildiğini test ettik. Derbi maçında da aynı atmosfer içerisinde olmak isteriz. Eminim ki o atmosfer içerisinde takım oyuncuları kendilerini daha rahat hissedeceklerdir. Aynı şekil de ortama adapte olmak ve de taraftarların gücünü arkamız da hissetmek, bizlere ayrı bir güç katacaktır. Bu yüzden tüm Fenerbahçe taraftarlarını sahaya bekliyorum”.

Savunma hattının önemli bir oyuncusu olan Skrtel açıklamasını şu sözler ile noktaladı: ”Takım da ana görevim savunma hattında kalemi savunmak ve topu uzaklaştırmak ancak gol atmak da isterim her ne kadar bu görev benim adıma ek bir iş olursa da. Özellikle de derbi maçı içerisinde gol bulmak beni çok mutlu edecektir, neden olmasın belki de bir gol payı da benden gelir. Geçmişte büyük maçlar da gol atma şansına sahip bir oyuncuydum, kim bilir belki de şansım bu sefer de yaver gider ve topu filelere gönderen isim olabilirim. Aslına önemli olan golün kim tarafından geldiğinden çok sahadan galip ayrılan tarafın kim olduğudur. Bu yüzden de gol atmak yerine takımımızın yenmesine odaklanmayı tercih ediyorum. Umarım sahadan 3 puan ile ayrılan taraf biz oluruz ve hanemize altın değerinde bir 3 puan yazarız.”.

Derbi maçını canlı, HD kalitesinde ve de kesintisiz bir şekil de izlemek isterseniz, Justin TV içerisinde yer alan canlı maç izleme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose