JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-18.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-18.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-18.11.2016


Tosic’ten Üzücü Haber

806x378-tosicten-kotu-haber-1479396235291

Siyah beyazlı ekipte sakatlıkların sayısı heyeti zora sokuyor. Sırbistan milli takım dönüşünde sakatlığı süren Tosic, sakatlar kervanında yerini alırken, Rhodolfo ve Adriano’nun da Necip ile birlikte sakatlıklar listesinde yer alıyor olması, Şenol Güneş’i düşündürdü…

Beşiktaş’ta sakatlıklar sürmeye devam ediyor. Tosic’in durumu hakkında bugüne kadar net bilgi gelmemişti ve oyuncunun milli takımdan dönüşü bekleniyordu. Milli takımdan dönen önemli oyuncu, sakatlığı durumunda pek de iç açıcı bir haber vermedi: Rhodolfo ve Adriano ile birlikte sakatlar kervanında yer alan diğer bir isim de Tosic oldu.

Tedavileri hala süreç oyuncuların durumları belirsizliğini koruyor. Tedavilere cevap vermesi beklenen Tosic ve diğer sakat oyuncuların Adanaspor maçı sabahına kadar durumlarının belirsizliğini koruması durumunda Atınç saha da görev alacak. Bu sayede de Az Alkmaar ile hazırlık maçına yer alan Atınç da, ligde ki ilk resmi maçında yerini alacak.

Burak Yılmaz Beşiktaş’a Adım Adım Yaklaşıyor

806x378-burak-yilmazda-pazarlik-zamani-1479448687834

Devre arasında önemli transfer planları tasarlayan Beşiktaş’ta en önemli ve ilgi çekici hareket Burak Yılmaz’ın takıma alınması olacak. Çin Ligi’nin Mart ayında başlayacağını öğrenen Beşiktaş, bu durumu fırsat bilip tecrübeli golcüyü takıma eklemeye çalışacak…

Burak Yılmaz uzun bir süredir sosyal medya platformundan Türkiye’ye gelmek istediğini belli eden yazılar yazmaya, görseller paylaşmaya başlamıştı. Bu durumu da fırsat bilen Beşiktaş, oyuncunun alınması adına çalışmalara başlamıştı. Şenol Güneş ile Trabzonspor‘dan tanışıklığı ve çalışmış yılları olan Burak Yılmaz da, Beşiktaş’ın bu transfer hareketlerine olumlu cevaplar veriyordu. Öyle ki sosyal medya platformu içerisinde Şenol Güneş ile olan görselini paylaşan Burak Yılmaz, en önemli işaretleri de böyle iletmiş oldu.

Beşiktaş şimdi Mart ayında başlayacak olan Çin Ligi’nin bu geç zamanlamasından yararlanacak. Devre arasında takıma almak istedikleri oyuncular arasında yer alan Burak Yılmaz’ın ücretinin büyük ve önemli bir kısmını ödeyerek bu işi bitirmek isteyen Kara Kartal, yılın en çok konuşulacak transferlerinden bir tanesini yapabilir.

Fikret Orman önderliğinde yönetim ekibinden Burak Yılmaz transferine gelen tepki ise oldukça sıcak. Orman, Burak Yılmaz’ın transferinde geçen 8 Milyon Euro’nun sadece yarısını ödeyerek işi tamamlamak istiyor. Nitekim yüksek bir kiralama bedelinden de oldukça çekinen Fikret Orman, bir yolunu bulup yıldız oyuncuyu takıma almaya çalışacak. Önümüzde ki günler de Çin ekibinin kapısını çalacak olan Beşiktaş, gelecek cevaba göre bir formül üretecek.

Burak Yılmaz Türkiye özlemine daha fazla dayanamadığını ve de bu yüzden kısa süreli olsa da artık yurduna adım atmak istediğini belirtti. Şenol Güneş, bu düşüncenin gerçekleşmesinde en çok payı olacak olan isim olurken transferin gerçekleşmesi halinde teknik adamın rolü büyük faktör olacak.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-18.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose