JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-18.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-18.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-18.11.2016


Podolski’den Kötü Haber 

806x378-galatasarayda-lukas-podolski-soku-yasaniyor-1479478705601

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin son hazırlıkları her iki takımda da yapılırken, Galatasaray da önemli bir isim idman da yer alamadı: Podolski…

Derbi maçına hazırlıklar her iki takım arasında da sürüp giderken, sarı kırmızılı ekipte idmanlar da yer alamayacak olan bir isim şaşırttı. Podolski, bağırsak enfeksiyonu nedeni ile takım idmanında yer alamazken, durumu hakkında bilgiler henüz net değil.

Alman yıldızın derbiye son 2 gün kala idmanda yer alamaması, takım adına düşündürücü olurken, Podolski’nin sağlığı hakkında da endişeleri arttırdı.

Kulüp sağlık heyeti tarafından verilen izne göre Alman yıldızın saha da yer almaması istenmiş, bunun üzerine de idman da yer almak istemeyen Podolski, dinlenmeden yana oldu.

Galatasaray yarın derbi maçı adına olan son idmanında saha da olacak. Podolski için ise tedavi süreci başladı. Oyuncunun yüksek ihtimaller üzerine idman da yer alacağı bilgisi ulaşırken, derbide de oynama ihtimali oldukça yüksek.

Yener İnce liderliğinde ki sağlık heyeti Podolski’ye tedavi sürecini uygulamaya başladı. Derbi gününe kadar oyuncunun sağlığının iyi olacağı yönünde bilgiler oldukça yüksek ihtimalleri içerisinde barındırıyor.

Kadro da yer alması beklenen Alman yıldızın teknik direktörü tarafından ilk 11 de yer alıp almaması ise muamma konular arasında yerini aldı.

Podolski’nin Flamengo Hayranlığı 

806x378-podolskiden-transfer-sozleri-flamengoya-1479475810490

Alman yıldız Podolski, Brezilya basınına konuştu ve Brezilya ekibi Flamengo’ya transfer ile ilgili çarpıcı cümleler de bulundu…

Brezilya basınına Flamengo adına açıklama da bulunan Podolski, çarpıcı cümlelere yer verdi.

”2014’te Dünya Kupası’nı kazandığımız zaman toplu mailler alıyordum ve burada kalmam yönünde istekler alıyordum. Bu beni oldukça mutlu ediyordu. Şimdi de bu tarz mesajlar almıyor değilim.”.

Flamengo‘yu desteklediğini kullandığı cümleler ile belli eden Alman yıldız, ”Flamengo’ya transfer” konulu gelen bir soruya net bir cevap verdi ve tavrını belli etti: ”Şimdilik Galatasaray içerisinde mücadele ediyorum. İleri de neden olmasın. Umarım Flamengo tüm maçlarını kazanır, kendilerine bol şans diliyorum.” dedi.

Açıklamasına son olarak yeniden Flamengo konusu ile nokta koyan Podolski, Flamengo’ya olan hayranlığının asıl sebebini takımın taraftarlarına bağladı: ”Dünya kupası döneminde Brezilya izleyicileri ile aramız da harika bir sinerji oluştu. Rio çok güzel ve de özel bir şehir. İnsanları futbol tutkusu ile kaynıyorlar. Eğer sizler de bir futbol severseniz, kesinlikle Flamengo’dan haberiniz var demektir ya da bir kere olsun mutlaka duymuşsunuzdur. Flamengo’nun taraftarlarının sesini duymamak için duyma yetisini kaybetmeniz lazım. Harika bir taraftara sahipler ve takımlarına destek çıkma konusunda elzem noktayı oluşturuyorlar.”

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-18.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose