JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.11.2016


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Ağır Gönderme

806x378-fenerbahceden-galatasaraya-6-0-gondermesi-1479483734602

Sarı Lacivertli ekip, derbi maçına gönderme de bulundu. Ezeli rakiplerini hedefe alan Fenerbahçe resmi twitter sayfasından yayımladığı “İstatistik! (06.11.2002) #RakibimizGS” mesajı ile istatiksel olan üstünlüğünü belirtti…

Fenerbahçe resmi sosyal medya hesaplarından “İstatistik! (06.11.2002) #RakibimizGS” mesajını paylaşarak rakibine göz dağı verdi. Fenerbahçeli taraftarların dakika da 100’den fazla paylaştıkları mesaj, Galatasaray cephesinden de oldukça tepki gördü.

Süper Lig’in 11. haftasında karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe-Galatasaray, 2o Kasım günü saat 20:00 da yeşil saha da galibiyet için mücadele edecekler. Derbi keyfini kesintisiz bir şekil de yaşamak isterseniz Justin TV içerisinden canlı maç izle seçeneğini kullanarak, maçı izleyebilirsiniz.

Ozan Tufan Kadroda Yer Alacak Mı?

8_d

Fenerbahçe de derbi öncesinde moraller yüksek. İdman da neşeli görüntüler göze çarparken, yüksek sesli kahkahalar eksik olmuyor…

Milli oyuncunların da takıma dönmesi ile takım da tam bir derbi havası hakim. Avantajın Fenerbahçe de olduğunu bilen oyuncular da aralarında kahkahalar ile gülmeyi de eksik etmiyorlar. İdmanda ki genel tabloya bakılınca neşeli vakitler geçiren Fenerbahçeli oyuncular da akıllar da tek soru işareti vardı: Ozan Tufan’ın durumu.

Antrenmanlar da sadece oyuncular da değil ciddi bir yönü ile tanınan Dick Advocaat da oldukça neşeli pozlar verdi. Lens’in durumu da iyice belli olduktan sonra ilk 11 de bir yer boşaldı. Bu boşluğu kapmak isteyen oyuncular da kendi aralarında kıyasıya bir yarış içerisinde yer alıyorlar. Dick Advocaat ise ilk 11 konusunda genel olarak farklı tercihler de bulunarak her maç değişik isimler ile sahaya çıkmaktan yana oyunu kullandı bugüne kadar. Ancak Lens yerine hangi ismin alınacağı şu anlık muamma.

Lens’in ilk 11’den düşmesi üzerine taraftarlar oldukça üzülmüştü ve takımın en etkili isimlerinden bir tanesinin sakatlanması, kadro da büyük bir boşluk yarattı. Taraftarlar arasında da Lens’in yerine kimin forma giyeceği merak konusu olurken, Dick Advocaat‘ten bir ses seda gelmedi. Şimdilik idman da yer alan ve iyi performans sergileyen oyuncular arasından bir tanesinin deneyeceğini belli eden Hollandalı teknik adam, beklenmeyen bir ismi de sahaya sürebilir.

Emmanuel Emenike, Moussa Sow ve Alper Potuk’un arasında geçen rekabetten bir tanesinin ilk 11 de olması muhtemel durumlar arasında yer alan en net isimler oldular. Dick Advocaat’in bu isimler arasından hangi birisinin saha da olacağına karar vereceğini henüz bilmesek de bunu derbi maçı günün de göreceğiz.

Diğer muamma olan konu ise tabiki de Ozan Tufan’ın saha da yer alıp alamayacağı idi. Ozan Tufan defalarca teknik direktörü Dick Advocaat‘e forma istediğini ve derbi de takımını yalnız bırakmak istemediğini belirtti. Teknik direktörün ne karar vereceğini yine derbi günü göreceğiz.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose