JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.11.2016


Volkan Demirel Takım Arkadaşların Tecrübe Aktardı

9_d

Fenerbahçe ekibinin kaptanı Volkan Demirel, derbi maçı öncesinde takım arkadaşlarına bazı söylemler de bulundu ve galeyana gelmemeleri gerektiğini belirtti…

Avantajın kendilerinde gibi gözükmesinden rahatsız olan Volkan Demirel, bu durumun takım arkadaşları üzerinde bir rahatlama etkisi yaratabileceği endişesi üzerinde durdu ve şunları ihtiva etti: ”Şunu kimse unutmasın. Derbi maçları her zaman zorlu geçmiştir. Bu maçı bizlere birileri ikram falan etmeyecek. 17 yıldır kaybetmiyor olmamızın sebebi de sahamız da yer alan bir büyü etkisi değildir. Galatasaray‘ın en kötü zamanların da bile derbi maçlarında her zaman zorlu bir mücadele vardır. 2003 yıldan bu yana derbi maçlarında forma terleten birisi olarak sizlere bunu hatırlatmayı ödev olarak görüyorum, kazanmak zorundayız fakat bunu gücümüzün son damlasına kadar ödeyerek yapacağız.”.

”Dış etmenler maçlar da her zaman sorun olur ya da diğer bir takıma imtiyaz sağlar. Fakat bu maçta böyle bir şeye takılmamakta fayda var. Dış etkiden kastım bir hakem olabilir ya da taraftar olabilir. Bu konular da olumsuz etkilenmemek adına sadece önümüze bakmalıyız, aksi takdir de alacağımız sonucun bunlar tarafından hedeften şaşmış bir sonuç olmasını istemeyiz.”

Taraftar konusunda biraz daha detaya inerek konuşmayı tercih eden Volkan Demirel: ”Taraftarlar bizim 12. adamlarımız. Onlar olmadığı zamanlar da herkes bir parça eksik demektir. Bu yüzden onların desteklerine ihtiyacımız var. Ancak şurada belirtmemiz gereken bir durum var ki kimse taraftarımız varken Manchester United‘ı bile yendik, Galatasaray’ı da yeneriz diye düşünmesin. Bu maçı kazanmak için kesinlikle bileğimizin gücüne bağlı kalmak zorundayız. Bu şekil de rakibimizden 3 puan alıp önlerine geçmek elzem noktamız olmalı.”.

”Mücadelenin takım adına olan en büyük olumlu etkisi her ne kadar 3 puan ve de bir derbi galibiyeti olsa da, bunun yanında en bu kadar önemli olan bir durumu daha ihtiva etmiş olacağız. Aramızın son dönemler de kopuk olduğu Fenerbahçe taraftarı ile daha iyi ilişkiler kurmaya başlayacağız.”.

Conte’den Fabregas Açıklaması

806x378-conte-fabregasin-gelecegini-acikladi-1479542023527

Son dönemler de popüler olan bir iddia Cesc Fabregas’ın Fenerbahçe’ye gelecek olması, Chelsea teknik direktörü Conte tarafından da anılmaya başlandı…

Chelsea teknik direktörü değişikliğine giderken, takımda yer alan sistemde de köklü bir değişikli yaparak, 3-4-3 ile sahaya çıkmaya başladı. Bu sistem ile takım da iki oyun kurucu da sahadan düşerken, Fenerbahçe‘nin ilgilendiği isim olan Cesc Fabregas’ta, düşenler arasında yer aldı.

Conte‘nin meşhur sistemi olan 3-4-3 sistemi kendisine İtalya’da da birçok maç kazandırmıştı. Premier lig ekibinde de sistem uydu ve takımın sinerjisi ile birlikte çıktıkları 5 maçta da galibiyeti sırtladılar. Ek olarak da hiç gol yemeyen Chelsea, sistemini bulmuş oldu. Bunun yanında da Fabregas’ın da artık forma giyemeyeceği kesinleşti.

Forma şansını kaybeden Fabregas ile görüşmeleri başlatan Fenerbahçe adına da açıklama yapan Conte: ”Fabregas takım geleceği için çok önemli bir oyuncu. Transfer konusuna gelirsek de, Oscar ile aynı akıbeti yaşıyorlar desem doğru olacaktır.”.

Fenerbahçe Galatasaray maçı canlı izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose