JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.11.2016


Şenol Güneş’in Maç Sonrası Açıklamaları

806x378-senol-gunes-gelecek-icin-endiselendim-1479581970581

Şenol Güneş Adanaspor galibiyeti sonrasında açıklamalar da bulundu…

Şenol Güneş’in maç sonrası yaptığı açıklama tam olarak şöyle:

”Karşılaşmanın favori takımı bizdik. Kağıt üzerinde olan favoriliğimizi mücadelemize de yansıttık ve sahadan galibiyet ile ayrıldık. Her ne kadar 3 puanı alan taraf biz olsak da 2-0 ile başlayan skor üstünlüğümüz daha da yukarıya çıkmalıydı nitekim öyle pozisyonlar içerisinde de yer aldık. Ancak bir türlü son vuruşu beceremedik. Maç üzerinde daha fazla durmak istemiyorum galibiyete sevindik ancak takımımızın oyuncuları büyük bir takımın oyuncularıdır. Bunu bilmeleri lazım. Bunu onlara hatırlatan taraf ben olmalıyım. Her ne kadar bu maç için daha fazla yorum yapmasam da, gelecek adına endişeleniyorum. Fırsatları bu tarz oyuncuların elinin tersi ile itmesi, beni endişelendiriyor.”

”Oyunu kontrol etmek zorundasınız. Aksi takdir de hiçbir şekil de rakipten bir farkınız kalmaz. Şampiyonlar Ligi’nde Benfica ile mücadele edeceğiz. Zor bir mücadele olacak bunun farkındayız. Oyuncularımızın üzerine koymak istiyoruz. Bu maç bir nevi test niteliğinde oldu, oyuncularımızın eksikliğini gördük. Bu eksiklikleri Benfica maçında görmemek adına daha dikkatli olacağız… Oyuncularımız saha da iyi bir performans sergilemiş olsalar da, galibiyeti alacak kadar yeterli bir oyun içerisinde yer alsalar da, yine de daha dikkatli olmaları gerekmekteydi. Eğer rakip takımı da oyuna dahil ediyorsanız, bunun hiçbir anlamı yoktur. Oyuncularıma teşekkür ediyorum, ancak hatalarını da söylemekten kaçınmayacağımı da belirtmek istiyorum.”.

Fikret Orman’ın Şaşırtan Derbi Yorumu

806x378-fikret-ormandan-gokhan-tore-ve-burak-yilmaz-aciklamasi-1479568667740

Beşiktaş’un ürünlerini lisanslı bir şekil de satmaya başlayan Kartal Yuvası’nın açılışında yer alan Fikret Orman, bazı açıklamalar da bulundu. Orman’ın hedefinde Galatasaray-Fenerbahçe derbisi vardı…

Fikret Orman’ın gelişini gören Beşiktaşlı taraftarlar, başkan adına meşale yaktılar. Fikret Orman’ı karşılayan isim ise Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar oldu. Birlikte Kartal Yuvası’nın açılışına geçen Orman ve Karalar, kurdeleler içerisinde Kartal Yuvası’nı açtılar.

Kartal Yuvası‘nın açılışında mağazayı gezmeyi ihmal etmeyen ve de Beşiktaşlı taraftarlar ile sürekli olarak öz çekim yapmayı da unutmayan Fikret Orman: ”Maşallah mağaza çok güzel olmuş, Allah bol kazanç versin. Umarım maçı da alıp eve döneriz.” dedi.

Basın mensuplarının da sorularına yanıt veren Fikret Orman, ilk olarak kulübün gelirleri adına konuştu ve gelir değerinde ki artışın yüzde bin değerinde olduğunu vurguladı.

Maçı yenip eve 3 puan ile dönmek istediğini belirten Fikret Orman, derbi sorusuna da ilginç bir cevap verdi ve ”Maç bizi alakadar etmiyor bizler kendi önümüze bakıyoruz amacımız maçı kazanmak.” dedi.

Son dönemler de sıkça adın geçen Burak Yılmaz’ın takıma transfer edilip edilmeyeceği konusunda gelen sorulara da cevap veren Fikret Orman: ”Bunların her birisi gazeteler de okuduğumuz şeyler, aslı astarları olmayan şeyler. İtimat etmemenizi tavsiye ederim.” dedi.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose