JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.11.2016


Taraftarlardan Baklava İkramı 

806x378-fenerbahceye-taraftar-morali-1479577650923

Fenerbahçeli taraftarlar, maç öncesinde sarı lacivertli ekip ile buluştu ve moral kaynağı oldular. Derbi karşılaşması adına gelen taraftarlar baklava ikramında bulundular…

Maç öncesinde sarı lacivertli ekip ile görüşen Fenerbahçeli taraftarlar, derbi morali vermek için baklava ikramında bulundular.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde son hazırlıklarını yapan Fenerbahçe ekibine taraftarlardan destek geldi. Dick Advocaat yönetiminde hazırlıklarını yapan oyunculara moral vermek isteyen Fenerbahçeli taraftarlar, baklava ikramında bulundular ve de galibiyet telkinleri verdiler.

İdman sonrasına meşaleler yakan ve tezahürat yaparak desteklerini belirten Fenerbahçeli taraftarlar, Dick Advocaat’a da çiçek armağan ettiler ve toplu olarak da baklava ikramı yaptılar.

Antrenmanda takımı izleyen isimler arasında yönetim ekibinden isimler de yer aldı. Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Ali Yıldırım göze çarpanlar arasındaydı.

 Lens: ”Ben olmadan da Galatasaray’ı yenebiliriz”

806x378-jeremain-lens-ben-olmadan-da-galatasarayi-yeneriz-1479572945806

Sakatlığı nedeni ile saha da olamayacak olan Lens, gelen ”Lens takımın yüzde 80’i” gibi yorumların doğruluk payı olmadığını, Fenerbahçe’nin kendisi olmadan da Galatasaray’ı yenebileceğini belirterek, moral verdi…

Fenerbahçe’nin ve de Süper Lig’in en önemli transferleri arasında ilk sıra da yer alan isim kuşkusuz Lens. Dick Advocaat yönetiminde Sunderland ekibinden kiralık olarak takıma transfer edilen Lens, geldiği ilk günden bu yana performansı ile hayranlık uyandırdı ve Galatasaraylı ekip adına da derbi de korkulu rüya olmayı başardı. Milli ara da Belçika ile karşılaşan Hollanda ekibinde ilk 11 de yer alan Hollandalı yıldız, kendisini fazla zorlaması nedeni ile de sakatlandı ve de derbide ki forma hakkını kaybetti. Sarı kırmızılı ekip için oldukça önemli bir eksik olan Lens’in eksikliğinde gelen moral bozukluğuna tepki olarak da Lens açıklama yaptı ve ”Takımımız ben olmadan da Galatasaray‘ı çok rahat bir şekil de yenebilir” diyerek, takımına moral verdi ve de destek oldu.

Gösterilen fazla ilginin kesinlikle doğru olmadığını düşünen Lens, sadece işini yaptığını ve de takımın her oyuncusu gibi kendisinin de Fenerbahçe‘nin bir oyuncusu olduğunu beyan etti. Bunun yanında kendisinin yokluğunda takım da kendisi yerine geçebilecek düzey de oyuncuların da olduğunu belirten Lens, takımının Galatasaray’ı yenebileceğine inandığını ihtiva etti.

”İnsanlar takımın yıldızı olduğumu falan düşünüyor olabilirler ve bu tarz bir açıklama girişiminde bulunuyor olabilirler ancak ben böyle düşünmüyorum. Ben herkes gibi takım da işimi yapan bir oyuncuyum. Burada benden bahsetmek yerine Fenerbahçe’den bahsetmek daha doğru olacaktır. Fenerbahçe, güçlü bir takım ve de Galatasaray karşısında 17 senedir gösterdiği bu kanıtları bu sene de yeniden gösterecektir.”.

Lens son olarak Fenerbahçe ekibinde oldukça mutlu olduğunu ve imkanların müsaade etmesi takdirinde takım da kalmayı, futbol kariyerine bura da devam etmek istediğini belirtti. İstanbul’a olan hayranlığını, Türk futboluna olan sevgisini yineleyerek dillendiren Hollandalı yıldız, maçın galibi olarak da hiç düşünmeden ”Fenerbahçe” dedi.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose