JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-20.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-20.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-20.11.2016


Dursun Özbek: ”İnanmayan Varsa Gelmesin”

9_d

Derbiye saatler kala, taraftarlar buluşma noktalarında hazırlıklarını tamamladılar. Kadıköy’e Ülker Stadı‘nda karşı karşıya gelecek olan ezeli rakiplerden Galatasaray taraftarları, TT Arena’da buluştular. Galatasaray başkanı Dursun Özbek de, taraftarlar ile buluşan isim oldu ve de taraftarlara galibiyet sözünü verdi…

TT Arena’da maç öncesi toplanan Galatasaraylı taraftarları karşılayan isim Dursun Özbek oldu.

Derbi yasağının 6 sene aradan sonra kaldırılması üzerine, Kadıköy’e Ülker Stadı’na derbi hasretini gidermeye gidecek olan Galatasaraylı taraftarlar, TT Arena da buluştu. Galatasaraylı taraftarlara burada camia tarafından sucuk ekmek dağıtıldı. Dursun Özbek de, taraftarlar ile buluşan isim olurken, galibiyet sözünü de verdi.

Kadıköy’e taraftarlar ile birlikte hareket etmeden önce galibiyet telkinleri veren Dursun Özbek: ”Hepimiz Kadıköy’e galibiyet için gidiyoruz. İnancımız tam. İnancı olmayan varsa da bu otobüse binmesin. Hepimiz de aslan yüreği var. Maçı alıp evimiz de kutlamaya geleceğiz.” dedi.

”Hayalim Milanda Oynamak”

806x378-sneijderden-bomba-itiraf-milanda-oynamak-isterim-1479642794427

Hollandalı yıldız Sneijder, yaptığı açıklamalar ile tepkileri üzerine çekti. ”Milan da oynamak isterdim… İtalya benim çocukluk hayalim… İtalya’ya gitme şansım olsaydı giderdim.”…

BBC’ye özel olarak konuşan Sneijder, dikkat çekici cümleler ihtiva etti. Çocukluk hayalinin İtalya da oynamak olduğunu ancak Milan içerisinde mücadele etmek istediğini belirten Hollandalı yıldız, tepkileri de üzerine çekti.

Genel bir futbol hayatından, günlük yaşantısından, özel hayatında yer alan bazı karelerden ve de Türkiyede’ki futbol kariyerinden bahseden Sneijder, Milan da oynamak istediğini de belirtti. İşte yıldız oyuncunun yaptığı açıklamanın tam metni:

”İnter de mücadele ettiğim dönemler de takımım için her şeyimi verdim. Güzel bir kariyer geçiriyordum ancak sonu iyi bitmedi. Çocukluktan beri her zaman hayalim de İtalya vardı. İnter zamanında da İtalya’da oynamanın ayrıcalığını tattım fakat benim asıl isteğim, İnter de oynadığım vakit ezeli rakibimiz olan Milan’dı. Milan’a gitme şansım olsaydı, futbol kariyerimi sonlandırmadan orada oynamak isterdim… Yaşımın ilerlediğinin de farkındayım. İnterde ki Sneijder kadar potansiyel dolu değilim belki ancak yine de üst düzey oynayabilecek kadar yeteneğe sahibim. 5 senedir İtalya Ligi‘ni takip ediyorum. Farkındayım lig olarak da, takım olarak da toplu bir düşüş var. Yine de Milan benim için ayrı bir yerdedir ve de efsanedir.”.

”Önümüz de bir derbi var. Derbiler her zaman beni heyecanlandıran bir mesele olmuştur. İlk derbim olan Milan-İnter derbisinde de olduğu gibi burada da çok heyecanlıyım.”.

İnter de kalmak isterdim fakat oynamadan kenar da beklemek pek de bana göre değil. Milli takımda ki yerimi de kaybetmiştim ve de yeniden yükselmek istiyordum. Bunun için de maçlar da oynamak zorundaydım. Akıbetimin böyle olması sadece benim yüzümden değil. Yeni takımımda da çok mutluyum.”.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-20.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose