JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.11.2016


Volkan Demirel İle Sabri Arasındaki Gerginliğin Sebebi Belli Oldu

12_d

Fenerbahçe Galatasaray karşısında aldığı 3 puanı garantilediği zaman, takımca saha kenarına çekildi, yanlarından geçen Sabri’ye laf atan Volkan Demirel: ”Gel üçlü çektirelim” dedi…

Fenerbahçe, Galatasaray karşısında rekoru 18 yıla çıkaran bir galibiyete imza atarken, maçın son dakikalarında Volkan ile Sabri arasında bir gerginlik yaşandı. Sabri maçın başında taraftarlarına üçlü çektirirken, maçın sonucunda saha kenarına çekilen Fenerbahçeli oyuncularından yanından geçerken, Volkan Demirel bu konu da bir gönderme mahiyetinde: ”Gel Sabri üçlü çektirelim” dedi.

Bunun üzerine de Sabri ile Volkan Demirel arasında bir gerginlik yaşandı. Hafif itişmelere başlayan rakip oyuncuların arasına giren Fenerbahçeli oyuncular, gerginliğin büyümesine engel oldular ve iki oyuncu da daha sonradan ayrıldılar.

Robin Van Persie’nin Maç Sonrası Açıklamaları

806x378-robin-van-persie-boyle-bir-atmosfer-gormedim-1479673771084

Maç sonrasında açıklamalar da bulunan iki gol sahibi olan Robin Van Persie, daha önceden yer aldığı derbiler de bulunmayan bir atmosferin saha da olduğunu ve harika hissettiğini belirtti…

Robin Van Persie maç sonrasında, derbi atmosferi hakkında açıklamalar da bulundu. 2 gol sahibi olan Robin Van Persie, harika bir atmosferin olduğunu dile getirdi. İşte Hollandalı yıldızın açıklamaları: ”Kendimi gerçekten de harika hissediyorum. Bu derbi de gol atmak benin hayallerim arasında yer alıyordu. İki gol birden atınca daha da mutlu oldum. Birçok derbi içerisinde yer aldığım zamanlar oldu ancak hiçbirinde atmosfer bu kadar güzel değildi. Maç içerisinde insan kendisini bile kaybedebilir.”

”Attığım gollerden daha çok Galatasaray‘ı yendiğimiz için mutluyum. Dünya’nın her yerinde ki Fenerbahçeli taraftarlar bu maça odaklanmış durumdaydı. Bu armağanı onlara kendi ellerim ile vermekten dolayı çok mutluyum. Çünkü derbi kazanmanın özellikle de Galatasaray’ı yenmenin mahiyetini çok iyi biliyorum.”

”Derbi maçını izleyen 25 Milyon taraftardan daha fazla insanın olduğunu duydum. Bu sayı gerçekten de harika bir değer. Bu kadar insanın desteğini arkamız da hissetmek de olağanüstü bir duygu. Çok mutluyum, takıma da teşekkür etmek istiyorum harika bir mücadele verdiler.”.

Volkan Demirel’in Tepki Çeken Açıklamaları 

806x378-volkan-demirelden-galatasaraylilari-kizdiracak-aciklama-1479673192641

Derbi galibiyeti ardından açıklama yapan isimlerden bir tanesi de Volkan Demirel oldu…

Volkan Demirel, Galatasaray hakkında ağır açıklamalar da bulundu ve sarı kırmızılı taraftarların tepkisini üzerine çekti: ”Biz buna artık alıştık. Şöyle bir geçmişe dönüp baktığınızda da sizler de bunu çok rahat bir şekil de anlayabilirsiniz. Yani bunun üzerinde pek de fazla durmanın anlamı yok. Ablaları, abileri herkes bir açıklama da bulundular. Bu kadar gösterinin anlamı yok ki zaten 17 yıllık bir risk içerisinde bu kadar göz dağı vermek, risk almak demektir. Kendi evimiz de Galatasaray’a geçit yok, bunu ne zaman anlarlar bilmiyorum ancak söylemem gereken en önemli cümle kesinlikle taraftarlarım adına olacaktır. Sevinsin Fenerbahçe taraftarları, bu galibiyetin en önemli meyveleri onlar adına…”.

”Bu gelenek ben burada olduğum sürece devam edecek. Fiziğim el verdiği sürece de ben burada kalmaya ve de 18 yıllık esareti daha da uzatmaya devam edeceğim.”

Dick Advocaat Maç Sonrasında Açıklamalarda Bulundu

806x378-advocaat-taraftarlar-umarim-gelmeye-devam-eder-1479672852724

Dick Advocaat, maç sonrası açıklamalar da bulundu…

”Önemli bir maçtı ve de kazanmak zorundaydık. Bu 17 yıllık rekoru bozmak bana ve de takımıma yakışmazdı. Mutluyuz.”

Derbi atmosferi hakkında gelen bir soruya yanıt veren Dick Advocaat: ”Gerçekten de harika bir atmosfer vardı. Çok nadir bir şekil de bu atmosferleri görebilirsiniz… Oyuncularımız da taraftarlarına ihtiyaçları olduğunu gösterdi. Adeta taraftarlar için oynadıklarını hissettirdiler. Maçı kazandıysak eğer, taraftarlarımızın da oldukça yüksek bir payı vardır. Desteklerine her zaman ihtiyacımız var umarım her maç bizi desteklemeye gelirler.”.

Lens ve Mehmet Topal hakkında da konuşan Dick Advocaat: ”Lens ve Mehmet Topal’ın sakat olması takımı zora sokar bir görüntü hakimdi uzun zamandır ancak şunu unutmamak lazım bir maçı 15 kişi ile de 22 kişi ile yenebilirsiniz. Takım da her oyuncu artık ne istediğimizi biliyor. Lens ve Mehmet Topal yerine de 2 oyuncumuz vardı onlar oynadılar. Şahsen ben o bölge de bir eksik görmedim.”.

Fenerbahçe’den Rekor Taraftar Sayısı

806x378-fenerbahce-galatasaray-derbisinde-sezonun-seyirci-rekoru-kirildi-1479668936240

Galatasaray karşısında 18 yıllık rekora imza atan Fenerbahçe aynı zaman da taraftar sayısı ile de rekor bir sayıya imza attı. 45 bine yakın taraftar, Galatasaray’a stadı dar etti…

Fenerbahçe’nin ilk seyirci ile oynadığı derbi olan Galatasaray derbisinde rekor taraftar sayısına imza atıldı. 45 bine yakın taraftarın saha da yer aldığı derbi de, ortalığı karnaval alanına çeviren Fenerbahçe taraftarları, takımlarını desteklemeye geldiler.

Günler öncesinde biletleri tüketen Fenerbahçe taraftarları, 2 saat öncesinden de stada giriş yaptılar ve takımlarını desteklemek için her türlü materyal (bayrak vs) ile saha da yerlerini aldılar. 45 bine yakın ya da daha fazla sayı da taraftar, saha da yerini aldı ve hem Fenerbahçe adına hem de Süper Lig takımları adına bir ilke imza atıldı.

Taraftarlar, salt destek yerine geniş çaplı bir organizasyon ile saha da yerlerini aldılar. Ses çıkaran karton koltuklardan, her tribünde yer alan küçük bayraklara kadar, kale arkalarında yer alan dev bayraklara kadar geniş çaplı organize olan taraftarlar, desteklerini coşkulu bir şekil de gösterdiler.

Maç öncesinde de anonslar Fenerbahçe taraftarları adına yapıldı. Yapılan anonsta, rakibin atağa çıktığı zamanlar da, taraftarlar bu sesleri çıkarmak için yeltenecek ve de karşı takımın konsantre olmasını engelleyecek.

Bunun yanında ek olarak da tribünler de yer alan meşhur Fenerabahçe sözleri dikkatleri üzerine çekti. Bütün tribünler de yer alan “Yıkılmayan son kale Fenerbahçe“, “Milyonlarca taraftarın bağırıyor yan yana”, “Adınla takımınla, taraftarınla” ve “Duysun bütün alem Fenerbahçe yıkılmaz” pankartları, destekçilerin ana hatları oldu.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose