JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-22.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-22.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-22.11.2016


Fenerbahçe, ‘Beşiktaş Maçı’ Biletlerinin Satışını Durdurdu

806x378-fenerbahce-besiktas-macinin-bilet-satislari-durduruldu-1479828219900

Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşması sonrasında her iki takımın da PFDK’ya sevk işlemi gerçekleşti. Bunun üzerine Fenerbahçe, Beşiktaş maçı bilet satışlarını durdurmak zorunda kaldı…

Fenerbahçe’nin Galatasaray karşısında aldığı 2-0’lık galibiyet sonrasında 3 puan dışarısında kalan bilanço belli oldu. Her iki takım adına da kesilen faturanın bedeli ağır oldu.

Fenerbahçe’nin 2-0’lık galibiyet ile ayrıldığı maçta Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, her iki takımı da PFDK’ya sevk etti. Bunun üzerine de Fenerbahçe, diğer ezeli rakibi olan Beşiktaş mücadelesi adına satışta olan biletlerinin satışını durdurmak zorunda kaldı.

PFDK‘ya sevk nedenleri ise Galatasaray’ın 6 sarı karttan daha fazla kart görmesi ve de sportmenliğe aykırı davranışlar da bulunması. Bunun yanında Fenerabahçe cephesinde taraftarların sebep olduğu sportmenliğe aykırı olan tezahüratlar, merdiven altlarının dolu olması, Fenerbahçe’nin de PFDK’ya sevkine neden oldu.

Konu ile ilgilenen Fenerbahçe ekibi ise bilet satışlarını durdurma kararı aldı. Bunun nedenini de resmi sitesinden daha net bir şekil de bildiren Fenerbahçe, gerekli açıklamayı oradan da yaptı.

Şenol Güneş’ten Maç Öncesi Açıklamalar

806x378-senol-gunes-5-isim-kadroda-olmayacak-1479827663062

Şenol Güneş, Benfica maçı öncesinde basın mensupları ile buluştu ve onların sorularını yanıtladı…

Beşiktaş‘ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nde saat 20:45 de mücadele edeceği Benfica mücadelesinden önce teknik direktör Şenol Güneş açıklamalar da bulundu. Basın mensupları ile toplantı halinde bulunan teknik adam, onların sorularını yanıtladı.

Şenol Güneş, gruptan çıkmanın oldukça önemli bir durum olduğunu hatırlatarak söze başladı: ”Takımımız da önemli sakatlıkların olması nedeni ile biraz daha farklı bir taktik izleyebiliriz. Özellikle de savunma hattında ve de sol tarafta eksikliklerimiz var. Bunun için buraları olabildiğince peçelemek zorundayız… Şampiyonlar Ligi‘nde daha tecrübesiz bir takım olsak da, lig içerisinde her zaman örnek alınacak derece de önemli bir takımız. Doğruları ile örnek olan, yanlışlarının az olması nedeni ile de diğer takımların önüne geçen bir takımız. Şampiyonlar Ligi’nde de kararlarımızı her zaman doğru olandan yana kullanmak zorundayız. Sakatlıkların olması taktiksel anlam da her ne kadar olumsuz bir haber olsa da, gruptan çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Napoli ve Dynamo Kiev maçından beraberlik çıkarsa, Beşiktaş adına yepyeni bir sayfa açılacaktır.”.

”Bizim şu anda ki düşüncemiz ile grup maçlarının ilk maçlarında olan düşüncemiz arasında hiçbir fark yok. Şu anda da gruptan çıkmak ilk hedefimiz, o zaman da öyleydi. Benfica mentalite olarak, kadro olarak oldukça önemli, güçlü ve de değerli bir ekip. Oyuncuları da yetenekli. Ancak bizim de onlardan hiçbir eksiğimiz yok, fazlamız var. İlk maçlar da ön de olmamıza rağmen, daha sonradan yapılan hatalar bizi beraberliğe sürükledi. Aras, Talisca, Rhodolfo, Ömer ve Caner kadroda yok, kalecileri de saymazsak eğer 16 kişilik bir kadro çıkacak. Sakatlanmalar olursa bu sayı daha da azalacak… Umarım Türk Kamuoyu’nun şu zamanlar da duymak istediği ‘gruplardan çıkma’ beklentisini karşılayacak bir haber veririz ve herkesi sevindiririz. Avrupa’daki diğer takımlara da başarılar dilerim.”.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-22.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose