JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.11.2016


Robin Van Persie’den Suriyeli Çocuklara Destek

806x378-robin-van-persie-suriyeli-cocuklarin-sesi-oldu-1479817807819

Robin Van Persie başta olmak üzere birçok ünlü isim, Raffles Hotel de gerçekleştirilen, Suriyeli çocukların durumuna dikkat çeken etkinlikte yer aldı…

Ülkemize göç etmek zorunda kalan Suriyeli mülteciler, yaşadıkları zorluklar nedeni ile hayatlarını devam ettirmek zorlanıyorlar. Bugüne kadar yaklaşık olarak 40 bin Suriyeli insanın kötü şartlar altında hayatlarını kaybettikleri bilgisi duyurulurken, diğer taraftan da bu ölen isimler arasında yer alanların 10 bin tanesi çocuk olarak yerlerini aldılar. Kötü gidişatın farkında olan bazı sorumluluk sahibi isimler ise Raffles Hotel de bir farkındalık yaratma etkinliği gerçekleştirdiler. Bu isimler arasında yer alan tanıdık simalardan bir tanesi de Hollandalı yıldız Robin Van Persie oldu. Van Persie’nin başında yer aldığı ünlü isimler sırası ile Gül Gölge Saygı, Fatih Altaylı, Deniz Akkaya, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Zeynep Demirel, Nebahat Çehre oldu. ‘Resimlerle Konuşan Çocuklar’ isimli farkındalık etkinliğinde yer alan Robin Van Persie bir yandan da basın mensuplarının sorularını cevapladı ve de Galatasaray’a attığı gollerin yorumlarını yaptı.

Sanata olan düşkünlüğünü röportaj içerisinde veren Robin Van Persie, sözüne şöyle başladı: ”Spor olarak aynı zaman da ailecek sanata da düşkünlüğümüz var. Benim de yine aynı şekil de spor kadar sanata da düşkünlüğüm vardır. Ailece buraya geldik: Bir yandan durumun mahiyetini insanlara göstermek için, diğer taraftan da sanatın terütaze ellerden çıkmış olan halini görmek için… Galatasaray’a attığım goller hakkında konuşmak gerekirse de, söylemem o ki gerçek bir Fenerbahçeli olduğum için kıvanç duyuyorum. Attığım gollerden dolayı çok mutluyum ve de takımım ile gurur duyuyorum, önemli bir galibiyet aldık ve 3 puanı hanemize yazdırmayı başardık.”.

Fenerbahçe’nin İlk Transferi Belli Oldu

6_d

Fenerbahçe‘nin ilk transferi belli oldu, sosyal medya da yayımlandı…

Devre arasına doğru ilerlerken, takımlar da transfer arayışları sürerken, ilk hamle Fenerbahçe’den geldi. Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen ve herkesten önce somut haberler sunan Faik Çetiner, Fenerbahçe’nin transferi hakkında bilgiyi veren ilk isim oldu ve sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı.

Fatih Çetiner’in sosyal medyadan yaptığı duyuru ile Fenerbahçe’nin hangi ismi takıma dahil edeceği gün yüzüne çıkmış oldu. Fenerbahçe Hollanda ekipleri arasında yer alan Feyenoord’u ziyarete gidiyor. 21 yaşında ki genç yıldız Bilal Başacıkoğlu’nu takıma kazandırmak isteyen Fenerbahçe yönetimi ilk temasları gerçekleştirdi. Devre arasında takım da olma ihtimali en yüksek isim olarak karşımız da yer alan Bilal Başacıkoğlu, hakkında daha detaylı resmi bilgiler ilerleyen zamanlar yerini alacaktır.

Oyuncuyu biraz tanımak gerekirse, henüz yeni bir isim olduğundan dolayı her ne kadar pek bilinmese de, Fatih Terim’in milli takıma çağırdığı isimler arasında yer alan bir oyuncu olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Nitekim Hollanda basınında da kendisine sürekli olarak ”genç yıldız” şeklinde yer bulan Bilal Başacıkoğlu, takımın önemli isimleri arasında yer almakta.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose