JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-23.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-23.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-23.11.2016


Fenerbahçede Derbi Mutluluğu Sürüyor

806x378-sener-ozbayrakli-galatasaray-galibiyeti-hedeflerimizi-pekistirecek-1479841299420

Fenerbahçe ekibinde derbi mutluluğu sürüyor. Takım içerisinde görev alan Şener Özbayraklı, skor ile ilgili açıklama yaparken, Galatasaray karşısında aldıkları bu galibiyetin motivasyonlarını yükselttiğini açıkladı…

FB TV‘ye konuşma gerçekleştiren Şener Özbayraklı, derbiden galip bir şekil de ayrıldıkları için mutlu olduklarını, iç saha da 2-0’lık net bir skorun takımın motivasyonunu çok olumlu etkilediğini belirtti: ”İç saha da, derbi mücadelesi verdik. Yılın maçıydı ve herkesin gözü de bu derbideydi. Takım olarak maça hazır hissediyorduk ve zaten 2-0’lık net skor ile de bunu kanıtlamış olduk. Moral ve motivasyon olarak oldukça iyi bir durumdayız. Galatasaray karşısında aldığımız bu galibiyetten sonra hedeflerimizi yeniden kurmaya başladık ve pekiştirdik. Nitekim artık önümüz de daha önemli maçlar olan UEFA Avrupa Ligi maçları var, gözümüz: hedefimiz bu maçlar yönün de. Bu maçları kazanmak ve de takım tarihimize apayrı bir başarı kazandırmak istiyoruz.”.

UEFA Avrupa Ligi hakkında konuşmalarını sürdüren Şener, önlerinde yer alan Zorya maçı izleyenler hakkında konuştu. Bu maçın kendileri adına zor bir maç olacağını belirten Şener: ”Zorya Ukrayna temsilcisi olarak zor bir takım. Geçtiğimiz maçta deplasman da mücadele etmiştik ve 1-1’lik beraberlik skoru ile sahadan ayrılmak zorunda kalmıştık. Zorya da kendi evinde mücadele etmesini bildi ve galibiyet konusunda bize herhangi bir taviz vermedi. Bu sefer bizler avantajlı taraf olarak Zorya ekibini ağırlayacağız. Bu avantajı da skora yansıtmak istiyoruz ve sahadan da galibiyet ile ayrılmak istiyoruz. Zor bir maç olacak fakat güzel haberler vereceğiz.”.  dedi.

Dick Advocaat: ”Van Persie Milli Takımda Olmalı”

806x378-dick-advocaat-van-persie-milli-takima-donmeli-1479832758509

Fenerbahçe haberlerinde bugün Van Persie popüler isim olarak yerini aldı. Dick Advocaat, Hollanda basınına yaptığı açıklamalar da, Hollandalı yıldızın Milli takım da olması gerektiğinin altını çizdi…

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat Algemeen Dagblad isimli Hollanda gazetesine yaptığı açıklamalar da, Robin Van Persie’nin milli takım da oynaması gerektiği hakkında açıklamalar yaptı ve oyuncusuna övgüler yağdırdı: ”Robin Van Persie milli takım da oynamalı. Son dönemler de eski formuna kavuştu. Galatasaray maçında en önemli isim olarak saha da yerini aldı nitekim attığı 2 gol ile de bunları bizlere kanıtladı. Özellikle de ilk gol inanılmaz bir açıdan kaleye doğru gitti ve hiç kimsenin beklemediği bir anda top fileler ile buluştu. Kendisine buradan da çağrı yapmak isterim, milli takım da olmaması büyük eksiklik.”.

Fenerbahçe transfer haberleri içerisinde özel bir yeri olarak takıma alınan Van Persie, milli takımda en son 2015 senesinde forma terletmişti. Dick Advocaat takımın en önemli takipçisi olarak: ”Van Persie günden güne gelişiyor. Antrenman kaçırmıyor ve oldukça fit. Hala eski formunda bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Galatasaray maçı ile de zirveye çıkan formunu koruduğu takdir de, Van Persie diğer takımlar için her zaman sorun oluşturacaktır.” dedi.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-23.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose