JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-25.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-25.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-25.11.2016


Stoch: Takımda Kalamayabilirim

806x378-miroslav-stochkalip-kalmayacagimi-bilmiyorum-1480027698996

Ukrayna ekibi Zorya’yı 2-0 ile geçen Fenerbahçe, Miroslav Stoch ile harika bir gol buldu ve 1-0 öne geçti. Maç sonrası açıklama yapması istenen Stoch ise takım da kalıp kalmama durumunda cümleler ihtiva etti. Yıldız oyuncu, karar vermediğini, ancak zor günler geçirdiğini belirtti…

Zorya karşısında uzaktan attığı bir şut ile harika golü takımına kazandıran Miroslav Stoch, Ukrayna ekibini neye uğradığını şaşırttı. Maç sonrasında basın mensuplarının da ilgisini çeken Stoch, sorulan sorulara cevap verdi. Fenerbahçe de kalıp kalmayacağı sorulan yıldız isim, takım da kalma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu belirtti. İşte oyuncunun açıklamaları:

” Teknik direktörümüz bana şut atmamı söyledi. İyi bir şutumun olduğunu ve gerektiği zaman onu kullanmam gerektiğini söyledi. Ben de her zaman bu fırsatları bulamıyorum, maç içerisinde şut atma imkanını elde edebilirsem de Zorya‘ya yaptığım gibi deniyorum… Zorya zor bir takım ve güçlü bir takım. Fizik olarak olsun, hız olarak olsun her konu da rakibini zorlayan bir takım. İlk yarı bunun etkisini daha etkin bir şekil de görsek de, ikinci yarı da toplandık ve çok daha iyi oynadık…”.

”Takım da kalıp kalmama ile ilgili pek de bir bilgi söyleyemem çünkü ortada maalesef net bir şey yok. Daha önce de buna benzer durumlar yaşadım oldukça sıkıcı ve zor bir dönemdi. Artık alıştım o yüzden başa çıkmak eskisine oranlar daha kolay. Takım da fırsat buldukça oynuyorum, bugün de 45 dakikalık bir maç süresinde saha da oldum, ilerleyen zamanlar da bu sorunun cevabı daha net bir şekil de ortaya çıkacaktır.”.

 Zorya Maçı Sonrasında Dick Advocaat’tan Açıklama

806x378-fenerbahce-teknik-direktoru-advocaat-takimimiz-iyi-performans-gosteriyor-1480015236257

Maç sonrası açıklama yapan Dick Advocaat, Zorya karşısında ki takım perfomansını değerlendirdi…

Dick Advocaat: ”İlk yarıda ki takımın performansını beğenmedim. Nitekim ilk yarıda sahada ki Fenerbahçe hiç de öyle maçı kazanma isteğine sahip değildi. İkinci yarıda daha çok bastıran taraf ve topa sahip olan taraf biz olduk. Pazar günü önemli bir maç var. Şimdi artık bu maça konsantre olmalıyız. Feyenoord maçı için ise henüz erken. Ondan öncesinde toplam da 3 maç var. İlk önce bu maçları kazanmalıyız, lige daha net bir şekil de asılmalıyız.” dedi.

”Kimin gol attığından daha çok takımın galibiyete kimin daha çok etkisi var bunu konuşmak gerekiyor. Her maç dikkat ediyorum bu konuya. Genel olarak iyi oynayan isimleri not alıyorum ve en iyi 11 ile saha da olmaya çalışıyorum. Pazar günkü maçta Van Persie yedek kulübesindeydi belki ancak oynamasa bile parasını alıyor, fit olmalı. Her an saha da olabilircesine beklemeli. Maça girdiğinde ise daha iyisini göstermek için de ek bir çaba içerisinde olmalı.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-25.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose