JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.11.2016


”Drogba’nın Galatasaray’a Dönme İhtimali Yüksek”

806x378-galatasaraya-devre-arasinda-dunya-yildizi-geliyor-1479908615973

Menajer Ümit Akbulut, devre arasında takıma takviye yapacak olan Galatasaray adına bomba iddialar da bulundu. Drogba’nın yanı sıra, sarı kırmızılı ekibin bir dünya yıldızını da kadrosuna ekleyeceği haberini verdi…

Drogba’nın reklam ve film organizasyon antlaşmalarının sözleşmelerine bakan şirket sahibi olarak yer alan Ümit Akbulut, sarı kırmızılı takım için bomba iddialar da bulundu. Geçtiğimiz günler de MLS ekiplerinden Montreal Impact’dan ayrılacağını belirten Drogba ile birlikte haberini ihtiva eden Ümit Akbulut, Drogba‘nın takıma gelebileceği üzerine uzun uzadıya bir konuşma yapmıştı. Önemli isim şimdi ise Drogba’nın yanı sıra bir dünya yıldızının da takıma devre arasında geleceğini belirtti.

Radyopor‘a konuk olarak katılan Ümit Akbulut, yaptığı açıklamalar da, Benzema’ya dikkat çekti. Türkiye’ye gelen yıldız oyuncu hakkında üstü kapalı bir iddia niteliği taşıyan cümleler ihtiva eden Ümit Akbulut: ”Benzema’nın hiçbir sıkıntısı yok, burayı çok seviyor. Bir daha gelecek. Zamanla performansını arttırıp, ilk 11 de yer alacaktır.” dedi.

Galatasaray‘a da müjde niteliğinde açıklama yapan Ümit Akbulut: ”Drogba’nın takıma dönme ihtimali oldukça yüksek. Nitekim Drogba’nın Türkiye’de gelebileceği tek takım Galatasaray. Bundan önce iki sefer İstanbul’a geldi ve sadece özlediği için yaptı bunu. Neden olmasın, Türkiye gelebileceği en güzel liglerden bir tanesine ve takımlarına sahip… Drogba’nın yanı sıra, Drogba ayarında bir yıldız da devre arasında Galatasaray da olacak. Bunun kim olduğuna şimdi değinmek yerine isteyenler İnstagram hesabıma ulaşabilir. Nazar olur, kendileri öğrensin… Drogba’dan ümitliyim. Kendisi ile her ne kadar bu konu hakkında konuşmasak da, Drogba’nın dönüp dolaşıp geleceği yerlerden bir tanesi kesinlikle Galatasaray olacaktır.” dedi.

Devre arasında takıma gelecek olan yıldız ismin Gerrard olmadığını söyleyen Ümit Akbulut, Ronaldinho’nun da Türkiye’ye geleceğini belirtti. Ancak Ronaldinho’nun Türkiye’ye gelme nedeninin futbol olmadığına dikkat çeken Akbulut, Ronaldinho adına açılacak olan okul için yıldız futbolcunun geleceğini belirtti.

Galatasaray Taraftarlarına Ceza

806x378-derbideki-olaylar-nedeniyle-galatasaraya-ceza-geldi-1480000944878

Derbi maçından sonra Galatasaray taraftarlarının yaptıklarına ceza gecikmedi. PFDK’ya sevki gerçekleştirilen Galatasaray taraftarlarının bir bölümü, Kasımpaşa maçında takımını destekleyemeyecek…

Galatasaray taraftarları ve Fenerbahçe taraftarları, 6 seneden sonra derbi yasağının kalkmasının heyecanı ile karşı karşıya geldi. Derbinin galibi olan isim Fenerbahçe olurken, pek de zorlanmadan sahadan galip çıkan sarı lacivertli ekipte taraftarlar da rakip taraftarlar ile mücadele etti. Saha da yetmeyen fanatizmin tribünlere kadar çıkmasına karşın, taraftarların ağır tepkileri, centilmenlik dışı hareketleri de göze çarptı. Maç sonrası PFDK’ya sevki gerçekleşen her iki takım da bazı taraftarlar ceza aldı. Galatasaray’ın faturası da belli oldu. Sarı kırmızılı ekipte belirlenen taraftarlar, Kasımpaşa maçında takımını tribünlerden destekleyemeyecek.

TFF de kendi resmi sitesinde konu ile ilgili açıklama yapmayı unutmadı.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose