JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-25.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-25.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-25.11.2016


Fikret Orman Takımını Değerlendirdi

806x378-fikret-orman-simarmasinlar-kulaklarini-cekerim-1479994071165

Fikret Orman, efsane Benfica maçı sonrasın açıklama yaptı ve 3-3’lük skora ilk meşaleyi yakan isim olan Cenk Tosun hakkında açıklamalar yaptı, oyuncusunu övdü…

Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, basın mensupları ile görüştüğü maç sonrasında 3-3’lük yenilgi ile devam ettikleri maçta ilk golün sahini olan Cenk Tosun hakkında açıklamalar yaptı. Oyuncusunu hakkında güzel cümleler dile getiren Fikret Orman, Cenk Tosun’un golüne bir yandan güzellemeler yaparken, bir yandan da övgülerini sundu:

”Şarkı da yazdıkları gibi ‘Gel bir de bana sor’. Son derece heyecanlı bir maçtı. Valerenga maçımız vardı. 3-0’dan 3-3 yaptığımız bir maçtı. Aklımız da kalan maç buydu ancak hem oyuncularımız hem de teknik ekibimiz bu durumu tersine çevirdi. Benfica‘ya atılan gollere gelince de, Cenk Tosun’un attığı gol harbiden de her yiğidin harcı değil, helal olsun. Şampiyonlar Ligi’nin en güzel gollerinden bir tanesini attı. Milli takım oyuncusuna da bu yakışır.”.

Hem basketbol takımının hem de futbol takımının yenilgisiz olarak yoluna devam ettiğini belirten Fikret Orman: ”Her iki kulvarda da yenilgisiz bir şekil de ilerlemeye devam ediyoruz. Bu çok mutluluk verici bir tablo. Oyuncularda da böyle bir özgüven var artık. ‘Kazanırız’ dediğimiz her maçı kazanmaya çıktık ve de nitekim öyle oldu. Bu  özgüven sayesinde kaybedeceğimiz maçın olmayacağını düşünüyorum. Bu tablo da rengi olan her oyuncumuza ve de teknik ekiplerimize teşekkürü de borç bilirim… Yeni bir başarı her zaman arkasında diğer farklı bir başarı isteğini ihya ediyor. Önümüz de zor maçlar var, Medipol Başakşehir, Fenerbahçe, Dinamo Kiev ve Bursaspor karşısında almamız gereken başarılar da, bu başarıların ardından gelen başarı ihtiyaçları oluyor. Daha iyi günler görmek dileği ile.”.

 Beşiktaş’ın Tek Rakibi Real Madrid!

806x378-besiktasin-rakibi-dunya-devi-real-madrid-1479986953698

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi‘ndeki tek rakibi Real Madrid oldu. Takımın her iki kulvarda da namağlup olarak devam ettiğini göz önünde bulundurursak, bu başarıya erişebilen tek isim İspanyol devi Real Madrid oldu…

Beşiktaş hem lig de hem de Şampiyonlar Ligi‘nde namağlup olarak yoluna devam ederken, ne lig içerisinde ne de Şampiyonlar Ligi içerisinde Beşiktaş’a karşı olarak herhangi bir takım çıkabildi. Toplam da 80 Avrupa takımı arasında iki takım sadece bu başarıya ortak olabildi. Bu isimlerden bir tanesi olma şerefine erişen Beşiktaş, Benfica maçı ile de bu konu da ne kadar inatçı olduğunu belirtti.

80 Avrupa takımı içerisinde sadece İspanya Ligi ekibi Real Madrid bu başarı da Beşiktaş’a rakip olabilecek düzey de. Real Madrid, her iki kulvarda da Beşiktaş gibi yenilgi yüzü görmedi. Beşiktaş toplam da 16, Real Madrid ise 17 maçta sahadan puan alarak ayrıldı.

  

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-25.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose