JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.11.2016


Emenike Nijerya’ya Döndü

806x378-emenikede-flas-gelisme-1480167643038

Yarın saat 19:00 Rize karşısında mücadele edecek olan Fenerbahçe de Emenike gelişmesi yaşandı. Golcü oyuncu, annesinin rahatsızlanması nedeni ile Nijerya’ya acil dönüş yapmak zorunda kaldı. Rize maçı kadrosunda siyahi yıldız yok…

Galatasaray karşısında alınan 2-0’lık galibiyet, Zorya karşısında alınan 2-0’lık galibiyet ardından şimdi de lig de önemli bir mücadele de yer alacak olan Fenerbahçe, Rize karşısında Emenike’siz oynayacak. Siyahi oyuncunun aniden Nijerya’ya dönmesinin sebebi ise annesinin rahatsızlığı oldu.

Bu sabah saatlerinde Nijerya’ya doğru yolculuğa çıkan siyahi yıldızın, annesinin rahatsızlığı nedeni ile ülkesine döndüğü belirtildi. Rize karşısında Emenike‘siz olarak mücadele edecek olan sarı lacivertli ekipte, şimdilik daha farklı bir kayıp isim görünmüyor.

 Fenerbahçe Trabzon’a İniş Yaptı

806x378-fenerbahce-kafilesi-trabzona-gitti-1480178140526

Sarı lacivertli ekip, Çaykur Rizespor maçı için Trabzonspor’a hareket etti. Sabiha Gökçen’den kalkan özel uçak ile Trabzonspor da iniş gerçekleştiren kafile, antrenman yapacakları saate kadar otellerine yerleştirildi…

Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan kalkan özel uçak ile Trabzonspor’a iniş yapan Fenerbahçe kafilesi, geniş güvenlik önlemleri ile otellerine doğru geçirildi. Kafileyi, çok az sayı da Fenerbahçe taraftarı karşıladı. Taraftarlar ile kısa süreli etkileşime geçen Fenerbahçeliler, taraftarları ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Geniş güvenlik önlemleri ise dikkatleri çekti.

Sarı lacivertli ekibin kafilesinde Emenike yer almadı. Aziz Yıldırım ise, kafile ile otele yerleşen isim olarak görseller de yerini aldı. Kamp yapılacak olan saate kadar otel de bekleyen oyuncular, maç saatine doğru kara yolu ile Rize’ye hareket edecek.

Dick Advocaat’tan Stoch Açıklaması

806x378-dick-advocaattan-stoch-gidecek-mi-sorusuna-yanit-1480063593126

Dick Advocaat, Stoch’un takım da kalıp kalmayacağı hakkında geniş bilgiler verdi…

Zorya maçını değerlendiren Dick Advocaat: ”İlk yarı da takımdan elbette memnun değildim. Sadece topu yakalamaya çalışan bir takım olarak gözüküyorduk saha da. Bunun yanında adamlarımızın fiziki güçleri onların yanında yetersiz kalıyordu. Bunun basit bir nedeni var: rakibi küçümsedik. Bunun hiçbir maç da olmaması gerekiyor. Rakibi küçümsemek her zaman aleyhimize sonuçlanacaktır. İlk yarının böyle bitmesi beni bir yandan üzdü diğer yandan da gol yemediğimiz için de mutlu etti. Oyuncularım ile konuştum ve daha farklı bir takım olarak saha da yerimizi aldık. Stoch hamlesi olumlu sonuç verdi. Elbette daha da farklı bir şekil de sahadan ayrılabilir ve daha fazla gol atabilirdik. Ancak bunu elde ettiğimiz için oyuncularıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.”.

Stoch’un attığı muhteşem golün ardından takımdan ayrılacağı konusu golün önüne geçen mesele olunca, basın mensupları Dick Advocaat‘a yıldız oyuncunun kalıp kalmayacağı hakkında sorular sordu. Teknik adam ise: ”Takım oyuncularımızın çoğunu mutlu görüyorum. Her ne kadar moral olarak iyi olsalar da Ocak ayın da ne olur bilemeyiz. Stoch’a gelirsek de, maçlar da oynamasa da idman da elinden geleni yapıyor. Takım da kalıp kalmaması şu an için muamma, orası belli olmaz.” dedi.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose