JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.11.2016


Podolski’nin Çin Bileti 2018 De Kesilecek

806x378-gsarayin-yildizi-burakin-yanina-gidiyor-1480156908847

Podolski’nin Çin Yolculuğu yaklaşıyor. 2018 de kontratı bitecek olan Alman Yıldızın herhangi bir şekil de kontrat yenileme teklifi almadığı, tam tersine Galatasaray’ın oyuncu adına gelen görüşmeleri değerlendirdiği belirtildi…

2018 de kontratı bitecek olan Podolski’nin bileti Çin’e kesilecek. Şu an için 3 tane Çin takımının hedefinde olan Alman yıldız, 2018 de bitecek olan kontrat ile birlikte takımdan gönderilecek. Galatasaray‘ın da Çin ekiplerinden gelen teklifleri reddetmeden değerlendirdiği gelen bilgiler arasında. Çin basını ise bu transfer haberini şimdiden yayımlamış durum da. Oyuncunun 2018 de Türkiye’den ayrılacağına ve de Çin’e geleceğine kesin gözü ile bakıyorlar.

Lukas Podolski‘nin peşinde olan takımlar şu an için Beijing Guoan, Shandong Luneng ve Shanghai Shenhua oldu. Alman yıldıza transfer hakkında mikrofonu çevirdiğimiz de ise, kendisinin de olası bir transfer teklifini direkt olarak reddetmeyeceği, iyi bir teklif karşısında takımdan ayrılabileceğini ya da en azından düşünebileceğini belirtti.

Çin Medyası ise yüksek payelere sahip olan Lukas Podolski‘yi ülkelerinde görmekten dolayı oldukça gurur duyacaklarını dile getirdi.

Nazifoğlu Drogba Hakkında Konuştu

806x378-levent-nazifogludan-galatasaray-taraftarina-mujde-1480166242495

Galatasaray yönetim ekibi üyesi olan Levent Nazifoğlu, taraftarlara transfer müjdesi verdi ve Bursaspor maçı hakkında cümleler ihtiva etti…

Levent Nazifoğlu ilk olarak Bursaspor karşılaşması hakkında konuşmasına başladı ve yedikleri golün ofsayt olduğunu dile getirdi: ”İlk yediğimiz gol ofsayttı ancak hakem hatası nedeni ile bu gol kabul edilmek zorunda kaldı. Neyse ki arkadaşlarımız oldukça iyi bir performans göstererek 1-0 geriden gelerek sahadan 3-1 galip ayrılmasını bildiler. Her şeye rağmen ve hakem hatalarına rağmen 3 puanı hanemize yazdığımız için mutluyuz. Son haftaların yaralarını sarmaya başladık.”.

Taraftarlara teşekkür etmeyi borç bilen Levent Nazifoğlu: ”Gerçekten de bu maç oynadığımız en kötü maçlar arasında yer aldı. Taraftarlarımızı üzdük fakat yine de sahadan galip ayrılmasını bildik. Verilmeyen penaltılar oldu ve ofsayt kararlarında hata oldu. Bu beis durumlara rağmen yine de takımımız 3 puanı hak eden taraf olarak sahadan ayrılmasını bildi. Taraftarlarımıza da ayrıca bir teşekkür etmeyi borç bilirim. Galatasaray camiasının büyüklüğünü de burada bir kez daha görmüş olduk. Güçlü takımlar bir iki maç ile yıkılmaz. Geçen haftaya rağmen takımını yalnız bırakmayan taraftarlarımıza minnet duyuyorum.” dedi.

Devre arasın da transfer yapacaklarını bildiren Nazifoğlu: ”Devre arasında transfer yapmayı düşünüyoruz. Takıma yıldız oyuncu almak ise zor görünüyor. Son zamanlar da çıkan Drogba haberlerine gelince de. Bunun olası bir yanı gözükmüyor. Çok isterdik takım da olmasını ancak yaşı nedeni ile bunun olamayacağını görüyoruz. Temposu yüksek maçlar da yer alıyoruz. Drogba’nın artık bu maçlar da eskisi kadar yüksek performans gösteremeyeceğini biliyoruz.” dedi.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose