JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.11.2016


Ahmet Nur Çebi Hakem Kararını Doğru Buldu

806x378-ahmet-nur-cebi-dogru-bir-karardi-1480189123077

Beşiktaş’ın ikinci başkan ismi Ahmet Nur Çebi, Başakşehir maçından sonra yaptığı açıklamalar da, son dakika da Başakşehir’in bulduğu golün faul olduğu kararı üzerinde durdu ve Cüneyt Çakır’ın verdiği kararın doğru bir karar olduğunu savundu…

Beşiktaş, Başakşehir karşısında zorlu mücadele de forma terletti. Sahadan 1 puana razı olarak ayrılan siyah beyazlı ekip, Başakşehir karşısında oldukça zorlandı. Özellikle de ilk yarı atakları ile rakip kaleyi zor durum da bırakan Başakşehir, son dakika da bulduğu gol ile 3 puana her ne kadar sevinse de, hakem kararı ile bu gol geçersiz sayıldı. Verilen karar ile ilgili de açıklama yapan takımın ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, kararın doğru bir karar olduğunu belirtti: ”Kararı hakem takdir ediyor. Bence doğru bir karar. Şahsi olarak inceledim ve Cüneyt Çakır’ın kararının doğru bir karar olduğunu tespit ettim.”.

Açıklamasına maçın genel durumunu değerlendirerek devam eden Ahmet Nur Çebi: ”İlk yarı da Medipol Başakşehir oldukça iyi bir hücum hattı ile kalemize geldiler. İkinci yarı da ise daha toparlanmış bir Beşiktaş vardı saha da. Beşiktaş, genel olarak ikinci yarılar da etkin olarak saha da yer alıyor. Umarım bu durumu her iki devreye de birden yansıtabiliriz ve bundan sonra ki lig maçlarında daha iyi bir performans gösterebiliriz. Başakşehir’i de tebrik etmek istiyorum. Oldukça iyi ve güçlü bir takım.” dedi.

Fenerbahçe maçı adına da açıklama yapan Ahmet Nur Çebi: ”Önümüz de Fenerbahçe derbisi var. O maçın aslında Başakşehir maçından hiçbir farkı yok… Biz sezona ‘Efendi Beşiktaş’ sloganı ile giriş yaptık. Bundan sonra derbi maçlarında Beşiktaş her zaman keyifli ve efendi bir şekil de maç izlemeye gidecek. Nitekim Kadıköyde de aynı durumu yaşatacağız.” cümlelerini ihtiva etti.

 Şenol Güneş: ”2 puan için üzgünüz”

806x378-senol-gunes-iki-puan-kaybettigimiz-icin-uzgunuz-1480188756837

Maç sonrası açıklama yapan Şenol Güneş, kaybettikleri 2 puan için üzgün olduklarını dile getirdi…

Maç sonrası basın mensupları ile bir araya gelen Şenol Güneş, Başakşehir karşısında kaybettikleri 2 puanın üzücü bir etki bıraktığını dile getirdi: ”Berabere kaldık. Daha dinamik oynayabilir ve de etkin takım olabilirdik. Kaybettiğimiz 2 puan için üzgünüz.”.

Agresif bir takıma karşı mücadele ettiklerini vurgulayan Şenol Güneş: ”İlk yarıda ki üstünlüğü rakip takıma verdik. Başakşehir fiziki güç olarak ve takım oyunu olarak önemli bir takım. 20 25 dakika boyunca saha da adeta yok gibiydik. Bu tür baskıcı, rakibini rahatsız eden bir takıma karşı daha da etkili olmak zorundaydık. İkinci yarı da biraz daha toparlanmasını bilsek de, yine de yüzde yüz verimli olamadık ve dinamizmi yakalayamadık. Bunun sonucunda da sahadan avantajlı olarak ayrılan taraf Başakşehir oldu. Yine de takımımı tebrik ediyorum, emeklerine teşekkür ediyorum, Başakşehir‘i de oynadıkları futboldan dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose