JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.11.2016


Quaresma’nın Kart Görmemesi Fenerbahçe’yi Delirtti

806x378-fenerbahce-taraftarinin-quaresma-isyani-1480235893689

Başakşehir karşısında forma giyen Quaresma, maçın son dakikasında rakip takımın oyuncusuna yaptığı faulden sonra kart görmeyince, Fenerbahçe taraftarları tepki gösterdi…

Quaresma, Başakşehir karşısında son dakika da rakip oyuncuya yaptığı faul ile oldukça fazla konuşuldu. Fenerbahçe taraftarları ise bu faul olayına Başakşehir taraftarından daha fazla tepki gösterdiler. Kart sınırında olan Portekizli yıldız oyuncu, bir sarı kart görmesi durumunda Fenerbahçe maçında yer alamayacaktı. Cüneyt Çakır’ın kartına davranmamasının ardından, Quaresma Fenerbahçe derbisinde saha da olacak. Şenol Güneş ile birlikte Beşiktaş’ta kart sınırında olan Atiba, Marcelo ve Quaresma’nın kart yemeden mücadeleden ayrılmaları teknik adamı rahatlatan durum olurken, yanlış kararlardan dolayı da Fenerbahçe şikayetçi.

Beşiktaş, Başakşehir maçında da fire vermeden sahadan ayrılırken, son dakika da Quaresma ile yürekler ağza geldi. Yıldız oyuncu son dakika da rakibine çift daldı, Başakşehir taraftarları bu faule itiraz etti. Cüneyt Çakır ise yıldız oyuncuya kart göstermedi. Bu sayede de Fenerbahçe maçında forma giyme hakkından mahrum kalmayan Quaresma da bir ”oh” çekti. Olayı en başından beri takip eden Fenerbahçe taraftarları ise, kart çıkmamasından dolayı oldukça sinirlendi. Sosyal medyadan da bu duruma tepki gösteren Fenerbahçe taraftarları, oldukça farklı yorumlar da bulundular.

Öpücüklü Gol Sevinci

806x378-1480234746968

Ligin iki yenilgi yüzü görmeyen takımı olan Başakşehir ve Beşiktaş, kozlarını paylaştı. 1-1 biten mücadele de Beşiktaş cephesinden gol bulan isim Marcelo olurken, Marcelo’nun gol sevinci attığı golden daha fazla tartışıldı…

Ligin lider isimleri olan Beşiktaş ve Başakşehir yeşil saha da mücadele etti. Kazananın çıkmadığı maçta Marcelo’nun attığı golden çok, gol sevinci kutlaması olay konusu oldu. 1-0 önde ilerleyen Başakşehir ile farkı kapatan isim olan Marcelo, sevinç esnasında Beşiktaşlı bir kadın tarafından öpülünce, bu öpücük tartışma konusu oldu.

Kart sınırında yer alan Marcelo‘nun bu riskli sevincinin ardından yine muhalif olan kesim, oyuncunun neden kart görmediğini eleştirirken, gözler 2017 FİFA kurallarına çevrildi. Yeni kurallar listesinde gol sevinci ile ilgili yazan kurallar da “Bir gol atıldığında oyuncu kutlama yapabilir ancak kutlama aşırıya kaçmamalıdır; koreografik kutlamalar cesaretlendirilmemelidir ve kutlamalar fazla zaman kaybına neden olmamalıdır.” yorumu yer alıyor. Bu da kart gösterilmesi anlamına gelmiyor. Hakemin kararına saygı duyulmasını zorunlu kılıyor. Ancak iki isme birden kart göstermeyen Cüneyt Çakır, oldukça tepki gördü.

Haftaya Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Beşiktaş, kart tehditlerinden kurtulmuş durum da. En azından Fenerbahçe maçında herhangi bir eksik isim olmayacak. Fenerbahçeli taraftarların tepkileri çığ gibi büyürken, sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında bu sarı kart meseleleri yerini aldı. Fenerbahçe-Beşiktaş maçını izlemek isterseniz, Justin TV içerisinde yer alan ”canlı maç izle” imkanlarından yararlanabilirsiniz.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose