JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.11.2016


Fenerbahçe Rizespor’u Gole Boğdu

1_d

Fenerbahçe, Rizespor’u gole boğdu. Sahadan 5-1 ayrılan sarı lacivertli ekibin yıldızı ise 3 gol atarak devleşen Sow oldu. Attığı rövaşata ile kendi adına klasikleşen golünü hanesine yazdıran yıldız oyuncu, Fenerbahçe taraftarlarının gönlünde bir kez daha taht kuran isim olurken, sosyal medya da bu gol ile uzun bir süre konuştu…

Fenerbahçe, lig başlarında istediği gibi gitmeyen istatistiklerini sonunda bozdu. Takımın başarısızlığı artık Dick Advocaat’in takımdan gönderilmesine kadar uzarken, Konyaspor maçından sonra adeta sihirli bir değnek değmişçesine şahlanan sarı lacivertli ekip, derbi maçında da zirveye oynadı ve bunun üstüne de Zorya, Rizespor galibiyetleri ile lig de iddialı bir isim olarak yerini aldı. Şampiyonluk yarışında artık tamamen yerini almış olan Fenerbahçe, lig maçlarında oldukça tempolu bir performans ile saha da konuşlanıyor.

Fenerbahçe’nin 5-1’lik skor ile sahadan ayrıldığı maçta 3 gol birden atan Moussa Sow da, attığı goller olsun, attığı gol sayısı olsun, sosyal medya da taraftarların heyecanlanmasına, gururlanmasına vesile oldu. Özellikle de attığı rövaşata golü ile kendi adına klasikleşmiş olan bu golü atarak, takımına fantastik bir golü daha yazdırdı.

Fenerbahçe Soyunma Odasında Bomba Alarmı

806x378-fenerbahcenin-soyunma-odasinda-bomba-alarmi-1480262941064

Fenerbahçe’nin soyunma odasında bomba alarmı verildi. Güvenlik güçleri bomba arayıcı özel yetiştirilmiş köpekler ile soyunma odalarında yerlerini aldılar. Geniş çaplı bir aramadan sonra oyuncuların soyunma odasına girişlerine izin verildi…

Ülkemiz de yaşanan terör olaylarının ardı arkası kesilmezken, bu olayların en çok mesken ettikleri yerlerden bir tanesi olan stadyumlarda da panik sürüyor. Fenerbahçe-Rizespor maçında da herhangi bir beis duruma müsaade edilmemesi için, güvenlik güçleri özellikle oyuncuların en çok yoğun olarak yer aldığı soyunma odalarında bomba araması yaptılar. Güvenlik güçlerinin özel yetiştirilmiş olan köpekler ile birlikte görselleri soyunma odasında yer alırken, uzun süreli bir araştırmadan sonra herhangi bir tehditin bulunmaması rahatlatan haber oldu. Tehlikeli arz eden herhangi bir durumun olmadığını belirten güvenlik güçleri de oyuncuları içeriye geçmesine izin verdiler.

Aziz Yıldırım Hastalığına Rağmen Sahadaydı

806x378-aziz-yildirim-hasta-hasta-takimla-gitti-1480245479061

Aziz Yıldırım hastalığına rağmen yine de takım ile birlikte Karadeniz deplasmanında yerini aldı ve desteklerini takımına sundu…

Aziz Yıldırım, hastalığına rağmen sabah antrenmanından hemen sonra Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan Rize’ye iniş yaptı. Takım ile birlikte Rize’ye iniş yapan Aziz Yıldırım’un halsiz olması ve hastalığı dikkatleri üzerine çekti. Saat 17:00 kara yolu ile Trabzon’a doğru yol alan Fenerbahçe kafilesi içerisinde yer alan başkan Yıldırım, takımını yalnız bırakmak istemedi. Fedakarlık göstererek 3 yıl aradan sonra Karadeniz deplasmanında yerini alan Aziz Yıldırım, galibiyete en çok sevinen isim oldu.

Hastalığı nedeni ile çok önem verdiği Fenerbahçe Üniversitesi‘nin açılışına katılamayan Aziz Yıldırım, takımının yanında yer almak için hastalığının önüne geçmesini bildi ve yeşil saha da ilk 11’e destek olan en büyük isim oldu.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose