JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-29.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-29.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-29.11.2016


Levent Nazifoğlu: Hakem Hataları Bilerek Yapılıyor

806x378-levent-nazifoglu-daha-sert-davranacagiz-1480345790605

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, hakem hataları hakkında sitemlerini dile getirdi ve artık bu işin çığrından çıktığını, hakemlerin bilerek yanlış karar verdiklerini iddia etti…

Hakemlerin hatalarına dikkat kesilen ve sürekli olarak takım aleyhinde karar veren hakemleri hedef alan Levent Nazifoğlu: ”Hakemlerin kararlı artık kasti bir şekil de yapılıyor hissiyatına vardım. Pozisyonlar çok net, herkes görebiliyor ancak hakemin kararı sürekli olarak bizim aleyhimize oluyor. Tesadüf olduğunu düşünebilirsiniz fakat uzun bir zamandır bu olayların tekrar etmesi, aklımıza farklı olasılıkları düşündürüyor. Bugüne kadar hakem kararlarında kırıcı olmamaya, ortamı germemeye çalıştık ve sadece ufak dokunuşlar ile buraya kadar geldik. Şu saatten sonra hakemlerin yanlış kararına karşı daha fazla ince davranmamız olası değil. MHK’ye gidip, bunu bildirmek gerekiyor. Hocaları ile bir görüşme yapması zorunlu. Başka türlü olacak gibi değil.” dedi.

Lig de kaybedilen üç maçın yıkıcı bir etki yarattığını ve oyuncular üzerinde moral bozucu bir tesir ettiğini söyleyen Nazifoğlu: ”3 maç kaybettik. Bu sayı şampiyonluk iddiası ile maçlara çıkan bir takım için oldukça kötü bir değer olsa gerek. Ancak bu durum da bunun üzüntüsünü çekmek yerine başımızı kaldırmamız gerekiyor. Önümüz de, arkamız da kalan uzun bir maratonun aynısından bir tane daha var. Bu yarı da daha iyi bir şekil de oynamamız gerekiyor…Yenildiğimiz maçlardan sonra haberler de hemen takım da gruplaşmalar oldu şeklinde haberler çıkmaya başladı. Meraklılara söyleyeyim bu haberler abartılmış olan haberlerdir. Takım da herhangi bir gruplaşma yok. Gruplaşma dediğin takım arkadaşların birbirlerine selam vermemesi ile pas vermemesi ile olur. Durum böyle değildir. Sadece oyuncular samimi olan arkadaşları ile daha uzun vakit geçirir oldular, samimiyetlerinden ötürü dertleşmeye başladılar; bir nevi kabuklarına çekildiler hepsi bu. Yönetim ekibi olarak da bizim görevimiz oyuncuları maça hazırlamaktı ve moral olarak da daha yüksek tutmaya çalışmaktı. Nitekim Bursa maçında da bunun meyvelerini topladık.” dedi.

Yasin Öztekin Takımın Uğurlu İsmi

806x378-galatasaray-yasin-oztekin-ile-guluyor-1480355274713

Takımın uğurlu ismi Yasin Öztekin, sarı kırmızılı forma ile çıktığı hiçbir maçta takımına mağlubiyet yaşatmadı. Toplam da 8 lig maçında yer alan Öztekin, 6 galibiyet ve 2 beraberlik ile sonlanan maçlar da ilk 11 de oynadı…

Galatasaray’ın uğurlu ismi ve vazgeçilmez ismi bu sene Yasin Öztekin oldu. Rakamlar ile de bu tezi kanıtlayan Yasin Öztekin, Galatasaray adına çıktığı her maçta takımına katkıda bulundu ve mağlubiyet yaşatmadı.

Toplam da 8 lig maçında ilk 11 de yerini alan Yasin Öztekin, 6 galibiyet ve 2 beraberlik gördü. Böylelikle herhangi bir mağlubiyet yüzü görmeyen Yasin Öztekin, kadro da yer almadığı zamanlar da sarı kırmızılı ekip mağlubiyet ile tanıştı.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-29.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose