JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.11.2016


Kerim Frei Yıldızlaştı

655x365-besiktas-gruplara-3-puanla-basladi-1480447864464

Türkiye Ziraat Kupası grup maçlarına galibiyet ile başlayan Beşiktaş, Kerim Frei’nin 2 golü ile sahadan galebe bir şekilde ayrıldı. Kerim Frei attığı 2 gol ile de adeta yıldızlaştı…

Türkiye Ziraat Kupası‘nın gruplar maçında Darıca ile karşılaşan Beşiktaş, Kerim Frei’nin attığı 2 gol ile galebe geldi. Kerim Frei, attığı 2 gol ile sahanın yıldızı olurken, Şenol Güneş’e de forma sinyali verdi.

Gruplara galibiyet ile başlayan Beşiktaş, D grubunda ilk maçında Darıca ile karşı karşıya geldi. Kerim Frei‘nin attığı 2 gol ile 2-1’lik skoru yakalayan ve 3 puanı elde eden Beşiktaş, ilk maçı güler yüzle tamamladı.

Şenol Güneş, kadro düzenlemesinde yedek oyuncuları ve de genel olarak A takımı ile idmana çıkan altyapı oyuncularını kullandı.

Beşiktaş’ın 3 puanı almasının bariz kahramanı ise tabiki de Kerim Frei oldu. Kerim Frei 61 ve 86. dakika da attığı iki harika gol ile takımını sırtladı.

Şenol Güneş: ”Zayıftık”

655x365-senol-gunes-1-lig-takimi-gibiydik-1480451348675 

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Ziraat Kupası gruplar maçının ilk karşılaşması olan Darıca mücadelesi hakkında konuştu ve takımını değerlendirdi. Genel olarak oyuncularına sitem eden teknik adam, takımın performansını beğenmedi…

”Karşılaşmayı her ne kadar kazanan isim olsak da, normal performansımızın altında bir performans sergiledik. Rakibimizin alt lig de olması bizim de alt lig de bir takımmışız gibi oynamamıza neden değildir. Daha iyi oynamak zorundaydık… Işıklandırma sorunu ile mücadeleyi bu sahaya aldılar. Zeminin daha iyi olması gerekiyordu. Skor için birçok neden konuşulabilir, saha zemini, konsantrasyon vesaire. Ancak bu hiçbir şekil de daha iyi olmamız gerektiği gerçeğini örtemez.”.

”Bazen gerçekleri sıralamak gerekiyor. Ben de bunları yapmaya çalışıyorum ancak bunu yapınca da ‘gereğini söyle’ tepkisi alıyorum. Hayır, gerçekleri söylemek zorundayım… Oyun kalitemiz düşüktü, bu kalitenin düşüklüğünü etkileyen en büyük etmenlerden bir tanesi de takımın pas kalitesinin düşük olması oldu… İsterdik ki daha fazla oyuncumuz oynasın, sonuçta bu bir antrenman maçıydı. Bu maçın değeri diğer hiçbir maç ile kıyaslanamaz… Hız olarak genç oyuncularımızın etkilerini gördük ancak yine aynı şekil de genç oyuncularımızın bire birde olan zayıflığını gördük.”.

Gökhan Gönül’ün Fenerbahçe’den İhraç Kararı

806x378-fenerbahceden-gokhan-gonule-ihrac-1480443196642

Derbi de yer alıp almayacağı konuşulan Gökhan Gönül için ihraç kararı alındı. Fenerbahçe üyeliği olan Gökhan Gönül’ün, imza toplanarak üyelikten çıkarılması için resmi işlem başlatıldı. İmza sahibi kişiler, Gökhan Gönül’ün rakip takımın forması ile Fenerbahçe sahasında yer almasını etik bulmadı…

Fenerbahçe resmi üyeliği bulunan Gökhan Gönül’ün, henüz derbi de yer alıp almaması bile tartışılırken, Fenerbahçe cephesinden imza toplanarak, oyuncunun Fenerbahçe üyeliğinden çıkarılma kararı alındı.

İmza toplayan yetkili isimler, Gönül‘ün ”Rakip forma ile Fenerbahçe sahasında yer alması” nedenini göstererek, bu resmi işlemin yürürlüğe girmesini istediler.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose