JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.11.2016


Fenerbahçe PFDK’ye Sevk Edildi

806x378-fenerbahce-trabzonspor-ve-levent-nazifoglu-pfdkya-sevk-edildi-1480438350140

TFF Hukuk Müşavirliği’nin aldığı karara göre, Trabzonspor, Galatasaray ve Levent Nazifoğlu’nun PFDK’ya sevki gerçekleşti…

TFF’nin yayımladığı resmi açıklamaya göre, Fenerbahçe’nin PFDK‘ya sevkinin sebebi olarak Rize maçında yapılan aykırı tezahüratlar gösterildi.

Trabzonspor‘a gelince, aynı şekil de taraftarların gösterdikleri aykırı tepkiler ve tezahüratlar sevk nedeni olarak gösterilirken, bunun yanında ek olarak Gençlerbirliği maçında 6 oyuncunun sarı kart görmesi de sevk nedenleri arasında yerini aldı.

Levent Nazifoğlu‘nun sevk nedeni ise, basım da yer alan aykırı cümleleri oldu. TFF Hukuk Müşavirliği, Galatasaray yönetim kurulu üyesi olan Levent Nazifoğlu’nun yaptığı açıklamaları sportmenliğe aykırı olarak gördü.

Trabzonspor da PFDK’ye sevk edilen oyuncular sırası ile Uğur Çiftçi, Kayserispor‘dan Muammer Zülfikar Yıldırım, Gaziantepspor’dan Daniel Kolar oldu.

Gençlerbirliği de PFDK’ya sevk edildi.

Fenerbahçe Gençlerbirliği’ne Hazırlanıyor

806x378-fenerbahce-genclerbirligine-hazirlaniyor-1480345501619

Fenerbahçe, Ziraat Kupası C Grubunun ilk maçı olacak olan Gençlerbirliği mücadelesine hazırlanıyor…

Rizespor ile karşılaşan Fenerbahçe, ara vermeden Ziraat Kupası C Grubunun ilk mücadelesi olacak olan Gençlerbirliği mücadelesine hazırlanıyor. Hazırlıklarını Rize maçından hemen sonra idman ile gerçekleştiren Fenerbahçe de, Rize maçında ilk 11 de yer alan oyuncular, yenilenme hareketleri ile antrenmana başladılar. 11 de yer almayan oyuncular üst saha da koordinasyon, ısınma ve koşu hareketleri ile takım arkadaşlarına daha sonradan katıldılar. Antrenmanın ilerleyen vakitlerinde ise karşılıklı olarak ikiye bölünen takımlar da, çift kale maç oynandı.

Fenerbahçe de Gençlerbirliği hazırlığı, sabah yapılan antrenman ile devam etti.

Fenerbahçe’den Chapecoense’ye Taziye Mesajı

0x0-1480435094336

Kolombiya da gerçekleşen uçak kazasında, uçağın içerisinde oyuncuları bulunan Chapecoense takımı için 4 büyüklerden taziye mesajı geldi…

Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş’tan, Kolombiya da gerçekleşen uçak kazasına taziye mesajı geldi. Uçak kazasında, Chapecoense takımının oyuncularının da uçak içerisinde yer aldığı bilgisi üzerine, 4 büyük, taziye mesajlarını ilettiler.

Dünya çapında ve Türkiye çapında birçok kulüp olay ile ilgili mesajlarını ve tazite mesajlarını iletirken, Fenerbahçe‘nin aralarında bulunduğu 4 büyük de olaya kayıtsız kalmadı.

Sarı Lacivertli kulüpten paylaşılan mesaj: ”Sizinleyiz” oldu.

”Benden Sonra Takıma Sen Geçersin”

806x378-fenerbahcenin-yeni-hocasi-mario-been-mi-olacak-1480402158603

Fenerbahçe haberlerinde bugün ilginç bir haber yayımlandı. Habere göre Dick Advocaat, yardımcıları olan Mario Been ve Cor Po içerisinden, Been’i ”Benden sonra sen takıma geçersin” vaadi ile ikna etmiş…

69 yaşında ki Hollandalı teknik adamın yönetim ekibinde yer alan önemli yardımcılar olan ve adeta teknik adamın eli ayağı olan Mario Been ve Cor Po, birçok konu da Dick Advocaat’in kararlarında sözleri geçen isimler oluyor. Özellikle de Been, Dick Advocaat’in en çok danıştığı isim oluyor. Dick Advocaat adına gelişen iddia ise Been’i de içerisine alıyor. İddialar göre Hollandalı teknik adam, Been’i ikna ederken: ”Benden sonra takımın başına sen geçersin” vaadi ile büyülemiş.

Bu iddiaya herhangi bir cevap gelmese de, Been’in ne kadar başarılı bir isim olduğunu kariyerinde geçen başarılarından biliyoruz. Fenerbahçe‘nin yükselen performansına baktığımız da, Been’in buradaki payının oldukça büyük olduğunu söyleyebiliriz.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose