JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.01.2017 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.01.2017 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.01.2017


Beşiktaş’ta Mario Gomez Transferi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, uzun zamandır Eto transferi ile ilgilenirken, şimdi de Mario Gomez iddiası ile gündem de yerini aldı…

Ara transfer döneminde takıma önemli isimler alacağının sinyalini veren Beşiktaş, ilk önce Kamerunlu yıldız Eto ile anlaşmak için masaya oturdu ve ardından hemen ve yeniden Mario Gomez ile ilgili iddialar da takım ile birlikte anılmaya başlandı. Şu anda yönetim ekibinde ki herkesin tek konsantre oldukları yer, devre arasında takıma alınacak olan forvet isimleri oldu. Bu isimler arasında ilk önce Eto yerini alırken, diğer tarafta bekleyen birçok isim de takımın transfer edebileceği isimler olarak liste de yerlerini aldılar. Eto konusunda ki görüşler henüz belirsizliğini korurken, Antalyaspor’dan ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Kamerunlu yıldızın, ikinci sezon da yeni bir takım da forma giymesine de kesin gözü ile bakılıyor. Eto ile ilgilendiklerini aleni bir şekil de söyleyen ve bunu belirten Beşiktaş, Kamerunlu yıldıza takımın formasını giydirmek için en iyi teklifleri yapacağını da bildirdi.

Konuyla ilgili konuşan siyah beyazlı yönetim ekibinin üst kademeleri, Eto ile ilgilendiklerini ancak bu ilgilenme sonucunda nasıl bir haber geleceğini bilemediklerini, bu işlerin içerisinde kısmetin de olduğunu belirttiler. Eto‘nun gelmesini sadece kendilerine değil aynı zaman da Antalyaspor‘a ve Eto’ya da bağlayan Beşiktaş yönetim ekipleri, Eto‘nun takıma gelmesinden memnun kalacaklarını fakat eğer böyle bir transfer gerçekleşmezse, başka isimler ile de görüşeceklerini belirttiler.

Gomez konusunda da fikirler sürekli olarak değişirken, bu sefer ki gelen açıklama camianın umutlanmasına sebep oldu. Yönetim ekibinin yaptığı açıklamalara göre, Mario Gomez‘in takımdan ayrılma nedeni kesin olarak terör tehdidi. Yıldız oyuncu güvenliği açısından takımdan ayrılma kararını almış ve bunun sonucunda da Almanya ekibine gitmek istemiş. Bu açıklamanın ardından Mario Gomez ile ilgili transfer görüşmelerini yeniden değerlendirmelere alabileceğini belirten yönetim ekibi, Alman yıldızı formalarına kazandırabilir.

Konu ile ilgili Alman ekip Wolfsburg‘tan da, Alman yıldız Gomez’den de herhangi bir açıklama yapılmazken, Eto konusunda ki görüşler sürekli olarak dalgalanarak yer değiştirmeye devam ediyor. Fikret Orman‘ın açıklamaları üzerine yönetim ekibinde değişen bu fikirler, takımın hangi ismi takıma alacaklarına rehberlik edecek. Diğer taraftan Antalyaspor’dan ayrılma kararını kesin olarak belirten Kamerun asıllı yıldız Eto, hangi takıma gitmek istediği hakkında da bilgiler vermedi.

 

 

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.01.2017 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose