JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.01.2017 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.01.2017 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.01.2017


Takımlardan Teröre Karşı Birlik Mesajı

 Beşiktaş, Antalyaspor, Osmanlıspor’un yönetim ekibi teknik heyeti,  futbolcuları ve taraftarları hep birlikte Türk bayrağı ile yaşanan terör olayları karşısında birlik mesajını verdi…

Ligin ilk devresi bittikten hemen sonra ikinci devre adına çalışmalara başlayan kulüplerden Antalya’da kamp çalışmalarını sürdüren ve aynı otel de konaklayan takımlar yapacakları akşam antrenmanları öncesinde sahanın ortasında hep bir arada Türk bayrağı etrafında toplanarak basın mensuplarının karşısında Teröre karşı Birlik mesajını verdiler.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Osmanlıspor Antalyaspor başkanları birlikte yedikleri öğle yemeği sonrasında bu fikire ulaştıklarını belirtti. Fikret Orman yaşanan bu terör olaylarının Türk toplumunun yıldırmak olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: ”Antremanlarımız bir sahalarımız yan yana kalplerimiz yana yana bayrağımızla bir araya geldik. Konuştuk yapalım dedik ve yaptık. Bence gayet de güzel oldu bu ülke bizim ülkemiz ve cennet gibi bir ülke biz bura da yaşamaktan bura da olmaktan çok mutluyuz. Bu kadar güzel bir ülkenin vatandaşı olmak bizlere ayrı bir gurur veriyor. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyen her kim olursa olsun bunlara asla müsaade vermeyeceğiz. El birliğiyle her şeyi yapmaya hazır olmalıyız. Bizler spor adamı olarak da elimizden geleni yapmaya hazırız. İnsanların moralleri yüksek tutulmalı ve teröre karşı her zaman birlik olunmalıdır. Bunları yapmak bizlerinde görevidir. Aynı zaman da insanların moralini yüksek tutmaya da çalışıyoruz. Spor bence bu araçlardan en etkili olanlardan bir tanesidir. Osmanlıspor’un UEFA da yapmış olduğu başarılar ülkemize gurur verici bir nitelik olarak tarihe yazılmıştır. Hep beraber elimizden geldiğince ülkemiz adına mücadele ediyoruz, edeceğiz.”.

Osmanlıspor Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek de Fikret Orman‘a katılarak terör olayları karşısında kendi yorumunu belirtti ve sporun bu gibi olaylarda ki en büyük aracı olduğunun altını vurgulayarak sporun barış ve güzellik için gerekli olduğunu dile getirdi. Ahmet Gökçek yapmış oldukları bu farklı organizasyon içerisinde Türk milletine Türkiye halkına ufakta olsa bir mesaj vermek istediklerinin altını çizerek şunları söyledi: ”Evet futbol takımları ayrı birlikte sadece birincilik için mücadele ediyor olarak görünüyor olabiliriz. Fakat aslında biz hepimiz gerçekten böyleyiz dostuz kardeşiz. Bizler bu güzel mesajları sizlere vermeye devam ediyoruz. Bu millet bu insanlar bu toprak kısaca Anadolu üzerinde ki yaşanan her şey bizim, bayrak bizim terör saldırılarına vereceğimiz tek cevap ve bizden alacakları tek cevap: Bizim daha da ilerleyen birliğimiz ve beraberliğimiz olacaktır. Bugün vatandaşlarımıza moral verebilmek adına böylesine ufak bir organizasyon yaptık.”.

Beşiktaş İkinci Transferini Resmen Duyurdu

 Devre arası transfer döneminin en hızlı takımlarından bir tanesi olan siyah-beyazlı ekip Ryan Babel transferinin ardından ikinci transferini de resmi olarak açıkladı…

Devre arasında transfer hareketleri açısından en hızlı giren takımlardan bir tanesi olan Beşiktaş ikinci transferini KAP‘a bildirdi:

“Matej Mitrovic’in transferi konusunda kulübü HNK Rijeka ve oyuncu ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre HNK Rijeka kulübüne 4.200.000 Avro transfer bedeli ödenecektir.

Oyuncu ile 3,5 yıllık anlaşmaya varılmış olup,

2016-2017 Sezonunda 600.000 Avro,

2017-2018 Sezonunda 1.200.000 Avro,

2018-2019 Sezonunda 1.200.000 Avro,

2019-2020 Sezonunda 1.200.000 Avro Garanti Ücret

Ayrıca oynadığı maçlarda puan başı 4.000 Avro ödenecektir.”

 

Sosa’nın Menajerinden Transfer Açıklaması

 Sosa’nın menejeri oyuncusunun şu anda İtalyan ekibi Milan da kalmak istediğini belirtti ancak transfer döneminin uzun olduğunu bildirerek tekliflere açık olduğunun izlenimini de bıraktı…

Sezon başında siyah-beyazlı ekipten 7.5 euro bonservis bedeliyle İtalyan ekip AC Milan takımına transfer olan Sosa ilk yarı itibariyle adeta formaya Hasret kaldı çünkü eski Beşiktaşlı oyuncu 6 maçta yalnızca 307 dakika forma şansı bularak istediği performansı da buna paralel olarak gösteremedi. Forma şansı bulamaması ile birlikte transfer hareketlerinde adı sürekli anılan Sosa bir zamanlar ismini sürekli Fenerbahçe ile birlikte de anılmaya da başlamıştı. Oyuncunun menajeri ise bu iddialara yanıt verdi: İtalyan medyasına konuşan Menajer isim oyuncusuna herhangi bir teklifin iletilmediğini ancak transfer döneminin sonuna kadar neyin ne olacağını bilemeyeceklerini bildirdi.

Sosa‘nın Milan da mutlu olduğunu belirten Menajer Bilardo: ”Sosa şu an da takımın da gayet mutlu. Tekliflere açığız fakat şu an için başka bir şey söylemek mümkün değil.” dedi.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.01.2017 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose