JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-08.01.2017 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-08.01.2017 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-08.01.2017


Van Der Wiel Hakkında İlginç İddia

Son zamanlarda Fenerbahçe‘nin gündeminde yer alan ve sorunlu oyuncu olarak anılan Van Der Wiel hakkında Hollanda basınında ilginç bir bilgi ortaya çıktı…

Hollanda basınından Hollandalı oyuncu Van Der Wiel hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Hollanda asıllı kaynaklara göre Fenerbahçeli teknik direktör Dick Advocaat tarafından kadro dışı bırakılan Van Der Wiel cep telefonu yüzünden maçlar da yer alamıyor. Haber kaynağında oyuncu ile ilgili verilen diğer bilgiler ise Hollanda asıllı oyuncunun gönderilme sebebi soyunma odasında ve yedek kulübesinde iken sürekli olarak telefonu ile oynaması, umursamaz tavırları ile takımını önemsemediği olarak belirtiliyor. Umursamaz tavırlarım da bardağı taşıran son damla olduğunu aktaran Hollanda basını bu olayların ardından oyuncunun ipinin çekildiğini belirtti.

Son dönemler de sadece sorunlu olması ile değil aynı zaman da transfer haberleri ile de gündem de yerini alan Hollanda asıllı Van Der Wiel’in, Birleşik Arap Emirlikleri ekibinde yer alan bir takım ile bir buçuk yıllık kiralık olarak anlaşma sağladığı haberleri medya da yerini alırken, Hollanda basını böyle bir anlaşmanın henüz gerçekleşmediğini ve de herhangi bir bilginin yer almadığını da iletti. Hollanda basınından yapılan bu açıklamaya karşılık olarak ise Arap Emirlikleri ekibi Al Waddah da ”anlaşma yok” açıklaması yaparak basının iddaa olarak attığı bu haberi doğruladı.

Mehmet Ekici Transferine Bir Veto Daha

 Sarı-lacivertli ekipte uzun süredir Mehmet Ekici transferi konuşulurken son günler de bu transfer bitti gözüne kadar getirilmişti. İlk başlar da ikna olmaktan geri de duran Aatıf daha sonradan tekrar ikna olduğunu belirtmiş, Mehmet Ekici transferinde kendisinin yer alacağını basına da bildirmişti. Ancak geçen süreç içerisinde Aatıf sonradan çark etti ve Karadeniz ekibine gitmekten vazgeçti. Bunu duyan yönetim ekibi ise Fas asıllı oyuncuyu kadro dışı bıraktı…

Trabzon‘la Fenerbahçe arasında Mehmet Ekici takas transferi gündem de son zamanlar da oldukça fazla yerini alırken hafta içi artık kesin olarak anlaşan iki takım oyuncularını göndermeye hazırlamaya kadar gelmişti. Mehmet Ekici‘nin hatta dün yapılan Fenerbahçe kampında yer alması basın tarafınca da beklenirken Fas asıllı oyuncu Atıf’ın transfer işine ”Hayır” demesi beklenileni bozdu ve işleri aksattı. Fas asıllı oyuncu bordo-mavili ekipten 1.6 milyon euro değerinde ki bir maliyeti isterken Trabzon 1.6 milyon euro değerine karşılık sadece 1.3 milyon euro verdi. Fas asıllı oyuncu Aatıf, tüm çabalarına rağmen Fenerbahçe Yönetimi tarafınca takas konusunda ikna edilemedi. Bunun üzerine de yönetim Fas asıllı oyuncuyu kadro dışı bıraktı. Trabzon yönetim ekibi ise yapılan açıklama da Fenerbahçeli oyuncu ile görüşmelerin devam ettiğini, Mehmet Ekici takısının gerçekleşmesi üzerine emin adımlar atıldığını belirtti.

Fenerbahçe Güç Arttırıyor

 Sarı-lacivertli ekip Spor Toto Süper Lig‘in ikinci yarısına kadar çalışmalarını Antalya’da kamp yaparak gerçekleştirirken otelin sahasında bugün kampın İkinci antrenmanını gerçekleştirdi…

Teknik direktör Dick Advocaat yönetimi ile sahaya çıkan sarı-lacivertli ekip saat 18.30 da antrenmana başladı ve 1 saat 15 dakika boyunca antrenman da ter döktü. Antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan ardından koordinasyon çalışmaları ile devam eden Fenerbahçe dar alanda pas organizasyonu gerçekleştirerek çift kale maçın ardından dayanıklılık koşusuna geçti ve antrenmanı tamamladı.

Antalya’da Fenerbahçeliler Derneği de takımını yalnız bırakmadı ve bir antrenman öncesinde yönetim ekibine ve oyunculara tatlı çiçek vererek ikramlar da bulundu. Fenerbahçe hazırlıklarına yarın yapacağı antremanlar ile devam edecek.

Fenerbahçe televizyonunda akşam saatlerinde antrenman öncesinde açıklamalar da bulunan Burak Kunduracıoğlu, Fenerbahçe futbol takımı doktoru olarak bazı önemli cümleler ihtiva etti. Kunduracıoğlu antrenman da yapılan dayanıklılık testi hakkında önemli bilgiler vererek şunları söyledi: ”Bugün takım da diğer antrenmanlardan daha farklı olarak dayanıklılık testi yapıldı. Bu test ile takımda ki her oyuncunun durumunu ayrı bir şekil de görüyoruz. Bu testi bizler sezon başında da oyuncularımıza uygulamıştık. Testlerden çıkan sonuçlara göre oyuncularımızın durumlarını ve antrenman programlarını belirliyoruz. Şu an ki seviyelerini görüp buna uygun hareket ediyor çalışma programlarını ayarlayarak bir test yapıyoruz. Sezon başında ve sezon ortasında da birden çok test yaparak oyuncularımızın seviyelerini belirliyoruz. Dayanıklılık testi de yaptığımız testler arasında yer alan bir tanesi oluyor. Bu testin asıl amacı tabii ki de oyuncularımızın koşu kapasitelerini daha da arttırarak daha uzun süreli bir performans sağlamak oluyor. Şu an için yaptığımız test sonuçlarında oyuncularımızın ve takımımızın iyi bir durum da olduğunu görüyoruz ancak önemli olan oyuncularımızın şu an ki durumları değil iler de nasıl olacaklarıdır. Bu yüzden bu testler sonucunda hareket etmemiz gerekiyor ve oyuncularımızı nasıl daha da ileriye taşımalıyız şeklinde sorular sorarak bunlar hakkında çalışmalar yapmalıyız. Takım doktorları olarak toplantılar yapıyor ve yönetim ekibine sonuçları, yapılması gerekenleri aktarıyoruz. Testler sonucunda herkesi bireysel olarak değerlendiriyor belirli bir program çerçevesinde onları izliyor ve performanslarını daha da yukarı çıkarmaya çalışıyoruz. Geldiğimiz noktaya baktığımız da sezon başına göre koşu kapasiteleri oldukça artmış bir şekil de. 90 dakika içerisinde yapılan sprintler çıkan sonuca göre belirli oranlar da değişiyor.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-08.01.2017 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose